Dzień Chłopaka 2020 - tylko oni znają odpowiedzi na te pytania. Dziewczyny będą w szoku! QUIZ

2020-09-30 9:51 ek
chłopak
Autor: pixabay.com

Dzień Chłopaka już w środę 30 września. Tego dnia każdy usłyszy życzenia, a niektórzy dostaną nawet małe upominki. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was quiz. Czy rozgryziecie chłopaków i odpowiecie poprawnie na pytania? Oni na pewno wiedzą na ten temat wszystko, dlatego dziewczyny mogą być w szoku!

Dzień Chłopaka 2020 już w środę 30 września. Z tej okazji wiele dziewczyn, jak i kobiet składa chłopcom życzenia. Ten dzień z roku na rok, staje się coraz bardziej popularny nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Co ciekawe, w każdym zakątku świata ta data świętowana jest w innym terminie. W Polsce Dzień Chłopaka przypada na koniec września, natomiast na przykład w Kanadzie 25 listopada. Brazylia świętuje Dzień Chłopaka latem 7 lipca, a Malta zaś zimą 7 lutego. Co ciekawe, święto to było po raz pierwszy obchodzone w listopadzie 1999 roku.  Z okazji Dnia Chłopaka wiele dziewczyn nie tylko poszukuje pomysłu na prezent, ale również interesują ich wierszyki, a także życzenia.

Chłopaki, jak i mężczyźni mają wiele tajemnic, a także slang, którym się porozumiewają. Czasami dziewczynom jest strasznie trudno za nimi nadążyć i rzadko która wie, co to jest ten 'spalony' podczas meczu. Z okazji Dnia Chłopaka w ramach rozrywki, przygotowaliśmy dla was quiz. Chłopaki znają poprawne odpowiedzi na te pytania, a wy dziewczyny? Niektóre mogą was zadziwić!

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze