Dzieci najpopularniejszych polskich raperów! Jak wyglądają i czy pójdą śladami ojców?

2020-07-17 11:33
O.S.T.R. I Borixon
Autor: Karol Makurat/REPORTER | Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Najpopularniejsi polscy raperzy, a ich dzieci? Jak wyglądają i co robią pociechy najsławniejszych artystów z hip-hopowej sceny? Czy pójdą śladami swoich ojców, a może wręcz przeciwnie? Wpadajcie po więcej informacji na ESKA.pl!

Polscy raperzy bardzo często w piosenkach nie zapominają o swoich dzieciach, a więc teksty o rodzicielstwie i miłości do swoich pociech są niemalże zawsze w utworach raperów, którzy stali się już rodzicami. Jak wyglądają i czym będą zajmować się dzieci sławnych raperów, których znamy z mocnych tekstów z przekazem? Choć zdawałoby się, że wielu hip-hopowym artystom nie spieszy się do stabilizacji, a tym bardziej do zakładania rodziny, okazuje się, że kwestia ta jest bardzo indywidualna. Niektórzy raperzy są nad wyraz dojrzali, co na co dzień pokazują w swojej muzycznej branży. Muzyka, którą tworzą nie jest tylko kolejnym ciężkim do interpretacji kawałkiem, tylko przede wszystkim treścią, która ma uświadomić i dać odbiorcy sensowy przekaz. Baby boom był w rapie dla niektórych przejawem dojrzałości, a dla innych tylko chwilową modą Choć wielu fanów nie szczędzi sobie ironii, można znaleźć raperów, którzy są idealnymi ojcami. Jak wygląda dziecko Bonsona, Soboty i innych raperów? Zobaczcie sami, jak świetnie można połączyć miłość i pracę! Te raperskie duety ojciec, dziecko wywołują wiele pozytywnych emocji.

Sonda
Ilu raperów poznajesz?

Polscy raperzy i ich dzieci

O.S.T.R. i Jaś Ostrowski! To jeden z raperskich duetów, do którego określenie jaki ojciec, taki syn wpasowuje się jak ulał! Chłopczyk zdecydowanie idzie śladami ojca i zawsze pomaga tacie, nawet w nagrywaniu teledysków!

Sobota jest dumnym tatą małego Michała, który ma tak samo na imię, jak znany raper! Odkąd bycie ojcem stało się jego nowym obowiązkiem, w jego utworach bardzo często możemy słyszeć wzmianki o miłości do syna.

Bonson i Nina! Raper jest tak dumny ze swojej pociechy, że wytatuował sobie nawet na plecach portret z jej imieniem. Artysta wychowany przez dwie kobiety, ponieważ przez swoją mamę oraz babcie doskonale wie, jak być najlepszym ojcem dla swojej małej córki.

Ostatni duet to Borixon i Oliwia! Dziewczyna jest popularną córką rapera, jednak sama nie zajmuje się tworzeniem muzyki! Jest za to doskonale znana na YouTube pod pseudonimem Livv.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze