O.S.T.R. I Borixon

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER | Aneta Kwiatkowska/EAST NEWS

Dzieci najpopularniejszych polskich raperów! Jak wyglądają i czy pójdą śladami ojców?

2020-07-17 11:33

Najpopularniejsi polscy raperzy, a ich dzieci? Jak wyglądają i co robią pociechy najsławniejszych artystów z hip-hopowej sceny? Czy pójdą śladami swoich ojców, a może wręcz przeciwnie? Wpadajcie po więcej informacji na ESKA.pl!

Polscy raperzy bardzo często w piosenkach nie zapominają o swoich dzieciach, a więc teksty o rodzicielstwie i miłości do swoich pociech są niemalże zawsze w utworach raperów, którzy stali się już rodzicami. Jak wyglądają i czym będą zajmować się dzieci sławnych raperów, których znamy z mocnych tekstów z przekazem? Choć zdawałoby się, że wielu hip-hopowym artystom nie spieszy się do stabilizacji, a tym bardziej do zakładania rodziny, okazuje się, że kwestia ta jest bardzo indywidualna. Niektórzy raperzy są nad wyraz dojrzali, co na co dzień pokazują w swojej muzycznej branży. Muzyka, którą tworzą nie jest tylko kolejnym ciężkim do interpretacji kawałkiem, tylko przede wszystkim treścią, która ma uświadomić i dać odbiorcy sensowy przekaz. Baby boom był w rapie dla niektórych przejawem dojrzałości, a dla innych tylko chwilową modą Choć wielu fanów nie szczędzi sobie ironii, można znaleźć raperów, którzy są idealnymi ojcami. Jak wygląda dziecko Bonsona, Soboty i innych raperów? Zobaczcie sami, jak świetnie można połączyć miłość i pracę! Te raperskie duety ojciec, dziecko wywołują wiele pozytywnych emocji.

Sonda
Ilu raperów poznajesz?

Polscy raperzy i ich dzieci

O.S.T.R. i Jaś Ostrowski! To jeden z raperskich duetów, do którego określenie jaki ojciec, taki syn wpasowuje się jak ulał! Chłopczyk zdecydowanie idzie śladami ojca i zawsze pomaga tacie, nawet w nagrywaniu teledysków!

Sobota jest dumnym tatą małego Michała, który ma tak samo na imię, jak znany raper! Odkąd bycie ojcem stało się jego nowym obowiązkiem, w jego utworach bardzo często możemy słyszeć wzmianki o miłości do syna.

Bonson i Nina! Raper jest tak dumny ze swojej pociechy, że wytatuował sobie nawet na plecach portret z jej imieniem. Artysta wychowany przez dwie kobiety, ponieważ przez swoją mamę oraz babcie doskonale wie, jak być najlepszym ojcem dla swojej małej córki.

Ostatni duet to Borixon i Oliwia! Dziewczyna jest popularną córką rapera, jednak sama nie zajmuje się tworzeniem muzyki! Jest za to doskonale znana na YouTube pod pseudonimem Livv.

Koncerty przełożone na 2021 rok