Doda zawiesza karierę! Powód tej decyzji może szokować

2020-02-11 13:28 PO
Doda
Autor: WBF

Doda poinformowała media o przerwie w karierze. Piosenkarka potrzebuje oddechu od pracy, ponieważ jak sama zaznacza od dwudziestu lat bycia w show-biznesie nie zrobiła sobie żadnej, dłuższej przerwy. Dowiedz się na ESKA.pl, czym tak naprawdę kierowała się gwiazda i na jak długo znika z życia publicznego.

Doda w polskim show-biznesie jest tak naprawdę od dziecka. Wokalistka pracę zaczęła już od swoich trzynastych urodzin i nieprzerwanie jest aktywna w mediach i show biznesie. Biorąc pod uwagę poświęcenie artystki aż trudno uwierzyć w jej najnowsze oświadczenie, w którym informuje o zawieszeniu kariery. Zaplanowane w najbliższym czasie koncerty Dody na luty oraz marzec 2020 roku to ostatni dzwonek, w którym możemy usłyszeć wokalistkę na żywo. Gwiazda zapowiedziała przerwę w karierze, nad którą myślała już od dłuższego czasu. Myśl o tym chodziła po głowie gwiazdy już od dłuższego czasu. Wiadomość ta nie ucieszy fanów piosenkarki, jednakże z pewnością dobrze wpłynie na samą wokalistkę biorąc pod uwagę jej problemy zdrowotne. Jeszcze całkiem niedawno Doda zmagała się z nieprzyjemnymi piskami w uszach, które jej zdaniem pojawiły się przez noszenie aparatu ortodontycznego. Po raz pierwszy od wielu lat artystka nie wyruszy w letnią trasę koncertową. Poza przerwą w koncertowaniu Doda planuje także zniknąć z życia publicznego. W rozmowie z redakcją magazynu Party, gwiazda tłumaczy swoją decyzję. - Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić - wyjaśnia.

Doda zawiesza karierę - na jak długo?

Mimo, że nie wiemy dokładnie, jak długo potrwa przerwa w karierze, wokalistka zapowiedziała już, że potrzebuje przynajmniej pół roku oddechu. W marcu 2020 roku Doda zrealizuje swoje ostatnie koncerty, a zaraz po nich zniknie z życia publicznego. W najbliższym czasie pojawi się w filharmoniach w Rzeszowie, Łodzi, Poznaniu oraz Szczecinie.

Najnowsze