Doda

i

Autor: AKPA

gwiazdy

Doda to ma pomysły! Fani będą zachwyceni. Znalazła sposób, jak przypomnieć stare hity

2023-09-26 11:45

Doda już jakiś czas temu zapowiedziała, że podczas "Aquaria Tour" nie zaśpiewa żadnego ze starych hitów. Piosenkarka chce się skupić na promocji materiału z jej najnowszej płyty "Aquaria", która już 4.10 doczeka się reedycji. Nie oznacza to jednak, że fani artystki nie usłyszą "Dżagi", "Bad Girls" czy "Riotki". Ale to wymyśliła!

Już tylko dni dzielą nas od rozpoczęcia długo wyczekiwanej rezydentury Dody "Aquaria Tour". Piosenkarka postanowiła zamienić Warszawę w Las Vegas i jako pierwsza artystka muzyczna w naszym kraju ogłosić serię koncertów w jednym miejscu. Już 7 października Doda zabierze fanów do podwodnego królestwa "Aquarii".

"Wystarczająco silna, by utrzymać statek i tak delikatna, by przelecieć przez palce. Dostosowuje się kształtem do otoczenia, a mimo to z biegiem czasu zmienia kształt wszystkiego".

Jak udało nam się dowiedzieć, w koncertowej setliście "Aquaria Tour" znajdą się tylko kawałki pochodzące z ostatniego krążka wokalistki, jak i jego reedycji, której premiera już 4 października. Nie oznacza to jednak, że fani w ogóle nie usłyszą kultowych już kawałków, takich jak "Dżaga", "Bad Girls" czy "Riotka". W przerwie między aktami na scenie w Warszawie zaprezentują się polskie drag queens. Dżaga, Filo, Dekagma oraz Lagoona przypomną najbardziej legendarne momenty z trwającej ponad 20 lat kariery Dody.

Doda przygotowuje Dream Show. Nie zaśpiewa żadnych starych piosenek! [CAŁY WYWIAD]

Doda i drag queens

Doda jest na tyle barwną i wyrazistą postacią, że wybranie zaledwie kilku wartych przypomnienia momentów z jej ponad 20-letniej kariery to nie lada wyczyn. Dżaga, Filo, Dekagma i Lagoona nie mają zatem łatwego zadania. Sztuka drag ma się jednak w Polsce doskonale, a przedstawione w ostatnim odcinku "Doda. Dream Show" Aquaria Girls wielokrotnie udowodniły, iż w niczym nie ustępują koleżankom z zagranicy. Wszystko wskazuje na to, że "Aquaria Tour" nie będzie zwykłym koncertem, a rewią oddziałowującą na wszystkie zmysły uczestników. Macie już bilety?