Doda nominowana do World Music Awards 2014 - Cleo wspiera Dodę! Jak głosować? [VIDEO]

2014-05-22 15:36

Doda została nominowana do World Music Awards 2014 aż w 4 kategoriach. Wokalistka to jedyny polski artysta, który ma szanse na statuetki. Doda walczy o głosy obok największych gwiazd przemysłu muzycznego jak Britney Spears czy też Adele. Wspiera ją też sama Cleo, która zachęca do głosowania. Szczegóły na ESKA.pl!

Doda na World Music Awards 2014 została nominowana przez organizatorów gali w 4 kategoriach: Best Live Act, Best Female Artist, Best Song i Best Entertainer. Warto zauważyć, że to jedyna Polka walcząca o nagrody World Music Awards 2014, które mają na swoim koncie najwięksi z największych: Madonna, Cher, Beyonce czy też U2.

Polacy zawsze pokazywali, że mimo wszystkich konfliktów, są w stanie zmobilizować się, by pomóc „naszym” zagranicą. Pokazaliśmy to w 2009 roku, gdy Doda zajęła drugie miejsce jako Najlepszy Europejski Artysta podczas MTV EMA czy w zeszłym tygodniu podczas Eurowizji. Za kilkanaście dni polski artysta ma szansę pojawić się obok największych nazwisk światowego przemysłu muzycznego. NIE ZMARNUJMY TEJ SZANSY! - czytamy w wiadomości zamieszczonej na Facebooku Dody 16 maja 2014 roku.

>>> #Jankes#krolem#selfie - o co chodzi?! [VIDEO]

Kciuki za Dodę mocno trzyma Cleo, która nie tylko skomentowała wpis koleżanki po fachu, ale także poprosiła swoich fanów o udział w głosowaniu.

 
(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));
Post użytkownika CLEO.


Głosować na Dodę na World Music Awards 2014 można klikając TUTAJ>>>. Głosy będą liczone do 27 maja. To właśnie wtedy stacja NBC pokaże transmisję z gali. ESKA.pl trzyma kciuki za Dodę i życzy powodzenia!

Najnowsze