Doda

i

Autor: AKPA / screen z Instagrama Dody

Doda obserwowana Z UKRYCIA. Nowy partner odsłonił przed nią prawdę!

2023-01-29 12:29

Mimo że Doda jest bardzo aktywna na Instagramie, do tej pory nie wiedziała o ukrytych w ustawieniach funkcjach. Dopiero nowy partner odkrył przed nią nieznane. To, czego dowiedziała się piosenkarka, mocno ją zszokowało. Liczba użytkowników podglądających jej działania w sieci znacznie przewyższa sumę obserwujących jej profil. Mowa o milionach osób!

Doda należy do grona polskich gwiazd, które są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Jak można łatwo zauważyć, ulubionym serwisem piosenkarki jest Instagram, gdzie regularnie zamieszcza nie tylko nowe posty, ale również relacje ze swoje życia prywatnego, dzięki czemu wszyscy fani są na bieżąco z jej poczynaniami. Artystka jest również jedną z niewielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, które mogą pochwalić się aż milionem obserwujących. Warto tu podkreślić fakt, że Doda jest obecna na rynku od ponad 20 lat. Mimo tak dużej aktywności na Instagramie wokalistka nie wiedziała o skrywanych w ustawieniach funkcjach. Dopiero jej nowy partner Dariusz, który również prowadzi profesjonalny profil, pokazał jej, jak łatwo sprawdzić swoje statystyki. To, co zobaczyła, zwaliło ją z nóg.

Doda bryluje w TVP. Po 13 latach została jurorem w znanym programie

Doda o nowej płycie, depresji i konkurencji z Podsiadło

Doda - Instagram

Aż półtora miliona użytkowników serwisu społecznościowego należącego do firmy Meta obserwuje profil Dody. To jednak nic przy tym, ile osób ogląda ją z ukrycia. Wokalistka nie kryła swojego zaskoczenia, gdy dowiedziała się, że jej posty docierają do ponad 3,5 milionów kont. Aż 2,5 z nich to te, które nie wcisnęły przycisku "Obserwuj".

Kochani, nie ma się czego wstydzić. Pora się pogodzić z tym faktem, że mimo iż nie lubicie mnie, nie możecie beze mnie żyć - powiedziała.

Spodziewaliście się, że Doda ma aż tak szerokie grono "cichych" wielbicieli?

Sonda
Obserwujesz Dodę w mediach społecznościowych?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE