Doda - Fly High Tour Live DVD: premiera i relacja z imprezy! [VIDEO]

2014-03-13 16:18

Doda - Fly High Tour Live DVD: przeczytaj relację z premiery płyty dziennikarza ESKA.pl i sprawdź kiedy i gdzie można kupić najnowsze wydawnictwo Dody.

Doda - Fly High Tour Live DVD: sprawdź gdzie i kiedy można kupić płytę oraz przeczytaj specjalną relację z premiery płyty dziennikarza ESKA.pl

>>> eskaGO - zabierz muzykę ze sobą!

Pierwsze w karierze Dody koncertowe DVD trafi do sprzedaży 14 marca. Premiera płyty odbyła się 11 marca w kinie Luna w Warszawie. Pojawił się tam m.in. jeden z naszych dziennikarzy. Jak wyglądała premiera nowego krążka Dody? Sprawdź, co pisze o tym Robert Choiński.

Doda po raz kolejny nie zawiodła swoich fanów. Na czas premierowego pokazu Fly High Tour Live DVD warszawskie kino Luna zamieniło się w prawdziwy Dodogaskar. Przed wejściem do kina wysypano plażowy piasek, wnętrze przystrojono palmami i rekwizytami znanymi z trasy Fly High Tour. Doda przywitała zgromadzonych fanów w kreacji z ...płyt DVD. Strój w sam raz na premierę krążka. Wkrótce potem na sali kinowej odbył się premierowy pokaz zapisu koncertu. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo, prawie tak jak na prawdziwym koncercie. Podczas piosenki Dziękuję cała sala zgotowała piosenkarce owację na stojąco. Doda nie kryła wzruszenia i uroniła łzy. Po zakończeniu pokazu Doda zrobiła krótkie przemówienie, w którym podziękowała swojej ekipie, fanom i mediom. Nie zabrakło tortu i odśpiewania sto lat. Po udzieleniu serii wywiadów, Doda przez parę godzin robiła sobie zdjęcia z fanami i rozdawała autografy.

Czego można się spodziewać po DVD? Fly High Tour Live to zapis spektakularnego show, które odbyło się pod koniec zeszłego roku w Hali Stulecia we Wrocławiu. Koncert przyciąga uwagę przede wszystkim ze względu na duży rozmach jeśli chodzi o produkcję show. Prawie każdemu utworowi towarzyszy inna scenografia, nowe stroje i rekwizyty. Na scenie Dodzie poza zespołem asystują tancerze i akrobaci. Poza tym DVD wzbogacone jest o wizualizacje i sekwencje video.

Płyta Fly High Tour Live dzięki zamówieniom w przedsprzedaży znajduje się obecnie wśród bestsellerów sklepu internetowego empik.com. Wydawnictwo poza DVD zawiera płytę z zapisem audio z koncertu, zakulisowe zdjęcia i plakat. DVD będzie można nabyć w sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

Macie zamiar kupić DVD Dody?

Doda - High Life


 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE