Dawid Kubacki

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@dawid.kubacki.official Dawid Kubacki przekazał nowe wieści na temat stanu zdrowia swojej żony Marty

Dobre wieści o żonie Dawida Kubackiego. "Pierwsze zwycięstwo"

2023-03-25 17:44

Dawid Kubacki przekazał nowe wieści na temat stanu zdrowia swojej żony. Podzielił się w sieci chwytającym za serce zdjęciem oraz wpisem, w którym opowiada o walce, jaką Marta toczy każdego dnia. Nareszcie rodzina skoczka może odetchnąć z ulgą.

Dawid Kubacki od jakiegoś czasu przeżywa osobisty dramat. Jego żona Marta przebywa obecnie w szpitalu, do którego trafiła z powodów kardiologicznych. Kobieta prowadziła zaciętą walkę o życie, a zarówno najbliżsi, fani i całe środowisko narciarskie przez wiele dni czekali na kolejne wieści od Dawida. Właśnie nadeszły i brzmią bardzo optymistycznie.

Marta Kubacka cały czas znajduje się pod opieka specjalistów, a Dawid stara się jej towarzysz, kiedy jest to tylko możliwe. Właśnie opublikował na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak trzyma dłoń swojej żony. Kubaccy usłyszeli od lekarzy dobre wieści, a skoczek nie zwlekał, aby wspaniałą nowiną podzielić się ze wszystkimi, którzy cały czas trzymają kciuki za Martę i jej powrót do zdrowia.

Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - napisała Dawid Kubackie na mediach społecznościowych.

Internauci wysłali im dużo słów wsparcia: "Każdego dnia.. sercem, myślami i czym tylko możliwe jesteśmy z Wami!", "Czekałem każdego dnia aż to napiszesz!", "Na taka wiadomość tydzień czekała cała Polska!", "Pozostajemy w modlitwie z Wami" - czytamy w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dawid Kubacki - wiek, wzrost, żona, wykształcenie, dzieci, waga, rodzice

Shake Your Eska #11 | Niki Minaj
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE