Diablo. Wyścig o wszystko - MUZYKA. Piosenki z polskich Szybkich i wściekłych

2019-01-29 15:25
Diablo. Wyścig o wszystko - MUZYKA. Piosenka z polskich Szybkich i wściekłych
Autor: fot./screen/youtube.com/Diablo. Wyścig o wszystko Diablo. Wyścig o wszystko

Do polskich kin wszedł film "Diablo. Wyścig o wszystko". Na ESKA.pl znajdziecie informacje o muzyce z polskich "Szybkich i wściekłych".

Diablo. Wyścig o wszystko - muzyka z tego filmu interesuje wielu widzów w naszym kraju. Obraz, reklamowany jako polscy "Szybcy i wściekli", opowiada o uczestnikach nielegalnych wyścigów samochodowych. Premiera filmu odbyła się 18.01.2019. Wcześniej mogliśmy posłuchać piosenki, która promuje Diablo. Wyścig o wszystko.

Diablo. Wyścig o wszystko - piosenka z filmu

Jeszcze przed premierą filmu Diablo. Wyścig o wszystko, ujawniono piosenkę promującą film. Nie jest nowa kompozycja, lecz utwór, który swoją premierę miał w 1995 roku. Jej tytuł to Piąta trzydzieści. Została nagrana na album Lustra, czyli debiutancką płytę polskiego rockowego zespołu Harlem. Autorem tekstu jest Ryszard Wolbach, który wraz z Krzysztofem Jaworskim skomponował też muzykę.

Poniżej wersja z oryginalnym teledyskiem.

Diablo. Wyścig o wszystko - soundtrack

Oficjalny soundtrack filmu prawdopodobnie zostanie wkrótce opublikowany w internecie. Już teraz wiadomo jednak, że na ścieżce dźwiękowej znalazł się między innymi hip-hopowy utwór Katarakta, którego autorem jest Deep.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze