Despacito po polsku w wersji SexMasterki! [VIDEO]

2017-06-20 16:04
Despacito po polsku w wersji SexMasterki! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/ElectroS screen z YouTube SexMasterka ft. Luis Fonsi - DESPACITO ft. Daddy Yankee Remix

SexMasterka bohaterką kolejnej przeróbki! YouTuberka tym razem śpiewa w rytm hitu numer 1 na świecie - Despacito! Zobaczcie i posłuchajcie już teraz - na ESKA.pl 

Despacito po polsku w wykonaniu SexMasterki robi furorę! Czy faktycznie Aniela Bogusz zaśpiewała hit numer 1 z Global Listy w Radiu ESKA? Otóż niestety oficjalnie jeszcze nie. W sieci pojawiła się przeróbka, za którą odpowiada twórca kanału ElectroS na YouTube. Ostatecznie wyszedł z tego bardzo śmieszny numer, który z pewnością polubiła sama bohaterka.

Despacito po polsku - Sexmasterka 

SexMasterka w drugiej połowie kwietnia 2017 wydała debiutancką piosenkę. Dwa miesiące po premierze osiągnęła z nią ponad 9,7 mln wyświetleń, a przy tym: 101 tysięcy łapek do góry i... 505 tysięcy łapek w dół. Oczywiście, nie bez powodu na YouTuberkę spłynęła fala krytyki. Inaczej jest w przypadku poniższej przeróbki. Zdaniem jednej z internautek: No i tego da się słuchać, leci łapka! 

VIDEO 18+

 

Despacito to wakacyjny hit, pod którym podpisuje się Luis Fonsi i Daddy Yankee. Kawałek od kilku tygodni zajmuje 1. miejsce na listach hitów na całym świecie, a klip tego numeru przekroczył właśnie 2 miliardy wyświetleń na YT!

 

SexMasterka śpiewa hit Rockabye po polsku!

Autor: brak danych

SexMasterka śpiewa hit Rockabye w polskiej wersji! Jak to możliwe?

Jeśli macie ochotę na jeszcze więcej muzycznych zaskoczeń i nieoczekiwanych przeróbek, już dziś wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie alternatywne biografie muzyków, prawdziwe filmy o zespołach i zabawne wywiady!

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze