Dawid Tyszkowski

i

Autor: fot. Zuzanna Mazurek / FONOBO Label Dawid Tyszkowski z nowym numerem "Wiem, że ci ciężko" z debiutanckiej płyty długogrającej

Dawid Tyszkowski z nowym singlem "Wiem, że ci ciężko". Muzyk nie przestaje zachwycać

2023-10-20 18:22

Dawid Tyszkowski zadebiutował w połowie zeszłego roku doskonale przyjętą EPką “Nadal nie śpię”, a już w listopadzie 2023 wypuszcza swój pierwszy album długogrający. Płyta ukaże się nakładem FONOBO Label już w listopadzie, a promuje ją najnowszy singiel artysty - wzruszająca piosenka “Wiem, że ci ciężko”.

Dawid Tyszkowski dzieli się kolejnym wzruszającym singlem. Artysta wypuścił właśnie numer "Wiem, że ci ciężko" którym zapowiada swoją debiutancką płytę. Jak sam przyznaje, nowy utwór to coś, czego on sam potrzebował.

Chciałem napisać coś, co przykryje słuchającego kołdrą i zaparzy mu herbatę w jesienny wieczór po całym dniu pracy. To mój sposób na uspokojenie się i moje bezpieczne miejsce - komentuje Dawid - Marzy mi się, żeby słuchacze również odbierali ten utwór w taki sposób - dodaje.

Julia Wieniawa szczerze o karierze, filmie "Nie cudzołóż i nie kradnij" i Macie

"Wiem, że ci ciężko" ukaże się na debiutanckim albumie długogrającym Dawida Tyszkowskiego. Premiera już w listopadzie!

Dawid Tyszkowski w utworze doskonale łączy świeże i pełne emocji brzmienie z chwytającą za serce warstwą tekstową. "Wiem, że ci ciężko" to kolejny efekt współpracy z Patrickiem The Panem, który odpowiedzialny jest za produkcję numeru. W nagraniach piosenki udział wziął również Piotr Wykurz (Ars Latrans, Clock Machine), który dograł partie perkusyjne. Piosenka od dziś dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych oraz na kanale YouTube artysty.

"Wiem, że ci ciężko" to kolejna zapowiedź debiutanckiej płyty artysty, która ukaże się już w listopadzie. Nowy materiał to historia o tęsknocie, miłości, dzieciństwie i rodzinie. Album w przedsprzedaży będzie można zamówić już od poniedziałku w sklepie FONOBO Label.