Dawid Podsiadło w Radiu ESKA o nowym singlu i płycie! [VIDEO]

2018-06-06 13:47
Dawid Podsiadło w Radiu ESKA o nowym singlu i płycie! [VIDEO]
Autor: Fot. Dominik Zachariasz/REPORTER EAST NEWS Dawid Podsiadło w Radiu ESKA o nowym singlu i płycie! [VIDEO]

Małomiasteczkowy to nowy singiel Dawida Podsiadło, który premierowo mogliście usłyszeć na antenie Radia ESKA! Co o singlu powiedział sam wokalista?

Dawid Podsiadło wraca z mocnym, solowym uderzeniem! Wokalista nie usiadł na laurach po nagraniu piosenki promocyjnej Męskie Granie 2018 i odważnie idzie po kolejny sukces. W dniu premiery długo wyczekiwanego przez fanów singla, gościł w studio w Radia ESKA! Opowiedział o kawałku Miasteczkowy, wspomniał o nadchodzącej płycie i zapowiedział trasę koncertową, która odbędzie się jesienią! Wcześniej oczywiście występ na Open'er Festival w Gdyni.

6 czerwca 2018 to wyjątkowa data dla fanów, ale również dla samego Dawida Podsiadło. Artysta w rozmowie z Michałem Sobkowskim zdradził, że czuje się lekko spięty, ale jednocześnie bardzo podekscytowany: - Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać tego, jakie emocje wzbudzi utwór Małomiasteczkowy, później koncerty latem i jesienią, płyta. Dużo ciekawych rzeczy się szykuje.

Opowiedział również, jaki według niego jest singiel Małomiasteczkowy: - To utwór arogancko zapraszający do tańca. Wydaje mi się, że jeśli chodzi o jego styczność z całym materiałem, ten kawałek jest najmocniejszy, bardzo wprost. Zbiera w sobie wszystkie inspiracje światową muzyką.

Małomiasteczkowy to zwiastun trzeciej płyty Podsiadły, która ukaże się jesienią. Czego możemy oczekiwać po nowym materiale? Opowiada artysta: - Przy tym albumie obydwaj z producentem Bartkiem Dziedzicem poczuliśmy, że chcemy zbliżyć się do tego, co obecnie dzieje się w głównym nurcie muzyki popularnej na świecie. Pozwiedzaliśmy trochę twórczość królujących reprezentantów tego gatunku – takich jak Dua Lipa, Sia, Lorde czy nawet Taylor Swift. Byliśmy ciekawi, czego teraz słucha cały świat, przy tym tańczy, do czego się bawi. Nowym elementem będą teksty w rodzimym języku wokalisty: - Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chce ludziom przekazać na tych nagraniach - wyznaje Podsiadło.

Dawid Podsiadło powraca! O czym jest piosenka Małomiasteczkowy?!

Autor: brak danych

  Dawid Podsiadło wraca i singlem Małomiasteczkowy zapowiada trzecią płytę, której premierę zaplanowano na jesień 2018 roku. To długo oczekiwany powrót jedynego polskiego wykonawcy, któremu przez ostatnie piętnaście lat udało się zdobyć dwukrotnie z rzędu c

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze