Dawid Podsiadło największym zagrożeniem dla Taconafide!

2018-06-08 19:00

Okazuje się, że Dawid Podsiadło stanowi duże zagrożenie dla projektu, który tworzy Taco Hemingway i Quebonafide! Przekonajcie się o tym sami na ESKA.pl

Dawid Podsiadło stanowi duże zagrożenie dla projektu, który tworzy Taco Hemingway i Quebonafide! Wiadomość o tym na pewno nieco zaskoczyła fanów hip-hopowego duetu, ale jej fakt podpieramy mocnymi dowodami. O co dokładnie chodzi? Taconafide są zagrożeni, a konkretniej ich - do tej pory - mocna pozycja w Podwójnej Gorącej 20! Wszystko za sprawą hitu pt. Małomiasteczkowy, pod którym podpisuje się Dawid Podsiadło!

Podwójna Gorąca 20 - Dawid Podsiadło vs. Taconafide

6 czerwca Dawid Podsiadło z mocnym uderzeniem solowo wrócił na rynek muzyczny. Wypuścił singiel pt. Małomiasteczkowy, który swoją drogą przedpremierowo mogliście usłyszeć na antenie Radia ESKA. Teledysk nowej piosenki wokalisty w 48 godzin od premiery miał już ponad 1,2 mln wyświetleń na YouTube, cieszył się dużą popularnością jeśli chodzi o udostępnienia w serwisach społecznościowych, a co najważniejsze - zebrał prawie same pozytywne oceny internautów. Utwór zapowiadający trzeci album Dawida od kilku dni zajmuje 1. miejsce na "karcie na czasie" w najpopularniejszym serwisie video.

Taco i Quebo od sześciu tygodni z hitem Tamagotchi okupują szczyt listy hitów Radia ESKA i wydawało się, że na dobre zaprzyjaźnili się z tym miejscem. Całkiem możliwe, że ich radość zakończy się po sześciu bądź siedmiu tygodniach. Czy tak faktycznie będzie? Czy Dawidowi Podsiadło szybko uda się uzbierać wystarczającą liczbę głosów? Przekonamy się 10 czerwca i na pewno w kolejnych notowaniach Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA. 40 najpopularniejszych hitów w Polsce, w najbliższą niedzielę, odliczycie wspólnie z Rafałem Adamczakiem!

Ciekawostką jest to, że Taco Hemingway i Quebonafide zaprosili Dawida Podsiadło do nowej, zremiksowanej wersji hitu... Tamagotchi. Pojawiła się ona na albumie Soma 0,25mg, czyli rozszerzonej wersji płyty Soma 0,5mg.

Głosujcie i wybierajcie najpopularniejsze hity w Polsce!

Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj! >>

Dawid Podsiadło - piosenka Małomiasteczkowy

Małomiasteczkowy to zwiastun trzeciej płyty Podsiadły, która ukaże się jesienią. Czego możemy oczekiwać po nowym materiale? Opowiada artysta: - Przy tym albumie obydwaj z producentem Bartkiem Dziedzicem poczuliśmy, że chcemy zbliżyć się do tego, co obecnie dzieje się w głównym nurcie muzyki popularnej na świecie. Pozwiedzaliśmy trochę twórczość królujących reprezentantów tego gatunku – takich jak Dua Lipa, Sia, Lorde czy nawet Taylor Swift. Byliśmy ciekawi, czego teraz słucha cały świat, przy tym tańczy, do czego się bawi. Nowym elementem będą teksty w rodzimym języku wokalisty. - Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chce ludziom przekazać na tych nagraniach.

Dawid Podsiadło w Radiu ESKA o nowym singlu i płycie! [VIDEO]

Autor: brak danych

  Dawid Podsiadło wraca z mocnym, solowym uderzeniem! Wokalista nie usiadł na laurach po nagraniu piosenki promocyjnej Męskie Granie 2018 i odważnie idzie po kolejny sukces. W dniu premiery długo wyczekiwanego przez fanów singla, gościł w studio w Radia 

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze