Dawid Podsiadło aktorem? Pochwalił się rolą w uznanym serialu

Dawid Podsiadło
Autor: Mateusz Ochocki / KFP/ REPORTER

Dawid Podsiadło wielokrotnie udowodnił już, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Po podbiciu rynku muzycznego przyszedł czas na sprawdzenie się w aktorstwie? Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta pochwalił się gościnnym występem w cieszącym się uznaniem telewidzów serialu Król. Widzowie twierdzą, że nikt inny nie mógłby zagrać tej roli lepiej.

Dawid Podsiadło wystąpił w szóstym odcinku odnoszącej coraz większą popularność produkcji Król. Wyreżyserowany przez Jana Pawła Matuszyńskiego serial, którego scenariusz został oparty na powieści autorstwa Szczepana Twardocha, cieszy się uznaniem zarówno ze strony widzów, jak i krytyków filmowych. Oglądający go mogli ostatnio przeżyć niemałe zaskoczenie. Wśród aktorów, którzy wystąpili w szóstym odcinku Króla znalazł się sam Dawid Podsiadło. Najpopularniejszy obecnie polski piosenkarz wcielił się w rolę muzyka. W najnowszym wpisie pozostawionym w mediach społecznościowych Dawid zdradził, w jaki sposób dostał angaż w serialu.

- gdy przeczytałem „Króla” to byłem bardzo poruszony i szczęśliwy, że trafiłem na tak piękną opowieść. Postanowiłem wyznać te uczucia Autorowi powieści, który wysłuchał mnie i nawet się uśmiechnął. Minęło parę lat, a moja radość miała okazję powrócić ze zdwojoną siłą, gdy dostałem wiadomość:

- Dawcio, robimy ten serial, mówiłeś, że jeśli będziemy robić i zmieścisz nam się w wizji to żeby dać znaka. No to dajemy znaka. Chcesz mignąć?

- TOTALNIE.

I taka oto historia mojego mignięcia w „Królu”.

Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Serial Król - Dawid Podsiadło w obsadzie

Widzowie nie kryli zachwycenia rolą Dawida w serialu. Pod postem piosenkarza posypały się komentarze z gratulacjami oraz pochwałami dla jego kunsztu aktorskiego.

- To było piękne! Mój mąż jest uprzedzony do polskich seriali i muzyki - ma jeszcze skojarzenie z telenowelami i niezbyt ambitnym popem. Nie dość, że co piątek wieczór dopytuje mnie, o której nasz serial, to przy ostatnim odcinku jeszcze zakrzyknął: "ej, ekstra! To Dawid Podsiadło!"

- Wielkie i bardzo miłe zaskoczenie 🙂 Pięknie się wpisałeś w klimat 

- Kiedy Cię zobaczyłem na ekranie poczułem się nadzwyczaj cudownie - piszą fani.

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło ma już swoje zasługi w świecie filmu. Wokalista był jednym ze współproducentów komedii (Nie)znajomi. Artysta przykłada się też do realizacji swoich teledysków. Za klip do kawałka Trofea otrzymał nominację do Fryderyka.

Najnowsze