Dawid Ogrodnik PRYWATNIE - Instagram, rodzina, wiek

2017-09-26 17:07

Dawid Ogrodnik - kim jest prywatnie jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia? Na ESKA.pl znajdziecie najważniejsze informacje.

Dawid Ogrodnik prywatnie jest zupełnie inny niż na ekranie? Zastanawiacie się ile Dawid Ogrodnik ma lat, jak wygląda jego Instagram i co wiemy o jego rodzinie? Wszystko co chcecie wiedzieć o Dawidzie Ogrodniku i pytacie tylko Google. Na ESKA.pl sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat aktora.

Dawid Ogrodnik - Instagram

Dawida Ogrodnika na Instagramie znajdziemy pod nickiem @mrogrodnik. Na oficjalnym instagramowym profilu aktora znajdziemy zdjęcia z jego przyjaciółmi, zwierzętami. Dowiemy się też trochę o pasjach Ogrodnika.

Dawid Ogrodnik - rodzina

O rodzinie Dawida Ogrodnika nie wiemy wiele. Wszystko dlatego, że aktor dba o swoją prywatność. W jednym z wywiadów aktor jednak opowiedział o swoich relacjach z ojcem. - Kocham go i mamy dobry kontakt. Jest dla mnie najważniejszym facetem w życiu. Ale zanim do tego doszedłem, nie było łatwo - powiedział Ogrodnik w rozmowie z dziennikarzem magazyny Esquire. Dawid Ogrodnik wyprowadził się z domu mając 13 lat, aby móc uczęszczać do wymarzonej szkoły muzycznej. 

Dawid Ogrodnik - wiek

Dawid Ogrodnik urodził się 28 maja 1986 roku.

>> Dawid Ogrodnik: FILMY. Gdzie grał aktor z Cichej nocy?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze