Daria Kowolik z The Voice of Poland powtórzy sukces brata? On doszedł w show naprawdę daleko!

2019-09-14 20:59 k.w.
Daria Kowolik
Autor: screen YouTube/Brudik Official

W sobotę 7 września wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja The Voice of Poland. Program jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 2011 roku i niezmiennie przyciąga miliony widzów. W pierwszym odcinku nowej serii nie brakowało uzdolnionych wokalistów, którzy marzą o muzycznej karierze. Wśród nich pojawiła się Daria Kowolik, której brat występował już w show Telewizji Polskiej. Czy młoda piosenkarka powtórzy sukces brata?

Daria Kowolik z The Voice of Poland powtórzy sukces brata? On doszedł w show naprawdę daleko! W sobotę 7 września wystartowała kolejna edycja The Voice of Poland - uwielbianego show. W pierwszym odcinku dziesiątej serii nie brakowało prawdziwych diamentów, które będą walczyć o wygraną w programie. Wśród nich pojawiła się Daria Kowolik, która urzekła swoim głosem Barona i Tomsona oraz Kamila Bednarka. Okazuje się, że kilka lat temu, udział w show brał również brat Darii - Fabian.

Daria Kowolik w The Voice of Poland

Daria Kowolik pojawiła się na Przesłuchaniach w ciemno w programie The Voice of Poland. Zaśpiewała piosenkę Bad Day z repertuaru Daniela Powtera. Swoim głosem oraz delikatnością odwróciła aż dwa fotele trenerskie - Tomsona i Barona oraz Kamila Bednarka. Młoda wokalistka wybrała drużynę Bednarka i to z nim będzie kontynuować swoją przygodę z programem.

Okazuje się, że w The Voice of Poland brał udział również brat Darii - Fabian. Wystąpił on w szóstej edycji programu. Trafił do drużyny Marii Sadowskiej i wraz z nią dotarł aż do etapu nokautów, w którym niestety odpadł. Poniżej podrzucamy wam jego występ w The Voice of Poland: 

Czy Daria dotrze równie daleko, a nawet dalej - do finału? O tym przekonamy się, oglądając następne odcinki The Voice of Poland. Mamy nadzieję jednak, że uroczy głos Darii będzie nam towarzyszyć jak najdłużej! Poniżej możecie obejrzeć występ Darii. 

Najnowsze