Dagmara szuka męża”. Ta randka królowej życia przejdzie do historii!

i

Autor: Materiały prasowe

Nowość

"Dagmara szuka męża”. Ta randka królowej życia przejdzie do historii!

2023-12-09 17:32

Czas rozpocząć nowy rozdział w życiu Dagmary. Do takiego wniosku dochodzą jej najbliżsi: syn Conan oraz Jacek, wieloletni przyjaciel. „Bez owijania w bawełnę: chłopa ci szukamy i już!” oznajmiają jej kategorycznie i zabierają ją w podróż w poszukiwaniu męża godnego Królowej.

„Dagmara szuka męża” to reality show, w którym Dagmara Kaźmierska przemierza Polskę, próbując znaleźć kawalera, jaki sprosta jej oczekiwaniom. W roli samozwańczych swatów towarzyszy jej dwóch wiernych kompanów: syn Conan oraz niezawodny przyjaciel Jacek. Jedyne w swoim rodzaju trio sprawia, że wyprawa przeradza się w szaloną eskapadę, pełną komicznych perypetii, do których bohaterowie podchodzą z humorem i ogromnym dystansem do siebie. Trójka bohaterów pokonuje ponad 10 tysięcy kilometrów, spotykając się z kandydatami z różnych regionów Polski - od Podlasia po wyspę Uznam i Świnoujście. Odwiedzają małe wioski i duże miasta, gospodarstwa rolne, parki miejskie, kopalnie, bazary i lokalne potańcówki. Swaci prezentują Dagmarze kandydatów w różnym wieku, o rozmaitych temperamentach i profesjach. Jednocześnie pozostają krytyczni wobec potencjalnych partnerów, co prowadzi do zabawnych i nieprzewidywalnych sytuacji. Każdemu z wybranych przez syna i przyjaciela mężczyzn Dagmara daje szansę. Panowie mają pełną swobodę co do wyboru miejsca spotkania i pomysłu na randkę, by mogli zaprezentować się od najlepszej strony. "Dagmara szuka męża” to nie tylko randkowe reality show, które bawi, śmieszy i zaskakuje. To także program o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu szczęścia, który potrafi wzruszyć i sprowokować do myślenia.

Najlepsze świąteczne filmy. Top 5 gwiazdkowych hitów, które każdy powinien znać

"Dagmara szuka męża" - pierwsza randka

W pierwszym odcinku – emisja już w poniedziałek, 11 grudnia, o godz. 22 w Super Polsat – z Kotliny Kłodzkiej z przygodami docierają do Płocka, który na szczęście z książętami ma wiele wspólnego. Idealne miejsce na pierwszą randkę! Początkowo wydawałoby się, że towarzysze Dagmary chcą ją wrzucić na głęboką wodę, lecz to nie woda, a widok Daniela zapiera jej dech w piersiach. Przystojny, wysportowany, opalony i - co najważniejsze - umie gotować. W dodatku potrafi znaleźć absorbujące rozrywki dla Jacka i Conana, kiedy sam zaprasza Dagmarę na obiad. Jednak po pewnym czasie kompani Dagmary zjawiają się w domku Daniela i nabierają dziwnych podejrzeń, gdyż ta randka jak dla nich idzie chyba trochę zbyt gładko, niczym ogolone i umięśnione łydki pierwszego kandydata. Brak cukru w diecie co prawda wyszedłby Królowej na dobre, ale niestety bez soli nie ma życia - i nie ma związku. Głodni kolejnej przygody kompani Dagmary rozpętują totalne zamieszanie i porywają swoją damę i ruszają w dalszą podróż. A jak wiemy, polskie drogi bywają długie i kręte, niczym droga do prawdziwej miłości życia. Zwłaszcza Królowej Życia. Ahoj, przygodo!