Młody raper postrzelony. Lekarze walczyli o jego życie!

2022-06-23 15:54
Młody raper postrzelony
Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News Młody raper postrzelony

Znany raper został kilkukrotnie postrzelony w New Jersey. Znaleźli go funkcjonariusze, którzy zaniepokojeni jego stanem od razu zawiadomili służby. Lekarze bardzo długo walczyli o życie młodego artysty, który musiał przejść bardzo ciężką operację. W wyniku strzelaniny został ranny także kolega rapera.

Lil Tjay - 21-letni amerykański raper znany z hitu Calling My Phone został kilkukrotnie postrzelony. Artysta w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie lekarze z trudem walczyli o jego życie. Liczyła się każda sekunda. Ranny został również 22-letni przyjaciel artysty. Po wielu godzinach interwencji medycznej lekarzom udało się uratować obu chłopaków.  Jak podają amerykańskie media, strzelanina miała charakter napadu na tle rabunkowym. Policja zatrzymała już 3 podejrzanych - między innymi Mohameda Konate, który usiłował okraść artystę i jego znajomych, a następnie zaczął do nich strzelać. Konate po raz trzeci usłyszał zarzuty próby morderstwa, reszta podejrzanych została zatrzymana za nielegalne posiadanie broni.

Justin Bieber poważnie chory. Ujawnił, że ma sparaliżowaną twarz [WIDEO]

Poszukiwani w sprawie wyłudzeń VAT wpadli na Wyspach Kanaryjskich

Ja informują amerykańskie media Lil Tjay na ten moment jest w stanie stabilnym. Jednak szczegółowe informacje na temat jego stanu zdrowia i obrażeń są tajemnicą.

Lil Tjay - kim jest?

To młody raper z Nowego Jorku. Urodził się w 2001 roku. Popularność zyskał dzięki kawałkom publikowanym na SoundCloud, które szybko przyniosły mu popularność w Internecie. W 2019 roku wydał swój debiutancki album True 2 Myself. Jego najpopularniejsze utwory to m.in. Goin Up, In My Head, Move On oraz F.N

Sonda
Znasz twórczość Lil Tjaya?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze