Młody raper postrzelony

i

Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News Młody raper postrzelony

Młody raper postrzelony. Lekarze walczyli o jego życie!

2022-06-23 15:54

Znany raper został kilkukrotnie postrzelony w New Jersey. Znaleźli go funkcjonariusze, którzy zaniepokojeni jego stanem od razu zawiadomili służby. Lekarze bardzo długo walczyli o życie młodego artysty, który musiał przejść bardzo ciężką operację. W wyniku strzelaniny został ranny także kolega rapera.

Lil Tjay - 21-letni amerykański raper znany z hitu Calling My Phone został kilkukrotnie postrzelony. Artysta w ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie lekarze z trudem walczyli o jego życie. Liczyła się każda sekunda. Ranny został również 22-letni przyjaciel artysty. Po wielu godzinach interwencji medycznej lekarzom udało się uratować obu chłopaków.  Jak podają amerykańskie media, strzelanina miała charakter napadu na tle rabunkowym. Policja zatrzymała już 3 podejrzanych - między innymi Mohameda Konate, który usiłował okraść artystę i jego znajomych, a następnie zaczął do nich strzelać. Konate po raz trzeci usłyszał zarzuty próby morderstwa, reszta podejrzanych została zatrzymana za nielegalne posiadanie broni.

Justin Bieber poważnie chory. Ujawnił, że ma sparaliżowaną twarz [WIDEO]

Poszukiwani w sprawie wyłudzeń VAT wpadli na Wyspach Kanaryjskich

Ja informują amerykańskie media Lil Tjay na ten moment jest w stanie stabilnym. Jednak szczegółowe informacje na temat jego stanu zdrowia i obrażeń są tajemnicą.

Lil Tjay - kim jest?

To młody raper z Nowego Jorku. Urodził się w 2001 roku. Popularność zyskał dzięki kawałkom publikowanym na SoundCloud, które szybko przyniosły mu popularność w Internecie. W 2019 roku wydał swój debiutancki album True 2 Myself. Jego najpopularniejsze utwory to m.in. Goin Up, In My Head, Move On oraz F.N

Sonda
Znasz twórczość Lil Tjaya?