Czy 11.12.2022 jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte?

2022-12-10 20:40
Czy 11.12.2022 jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte?
Autor: Pexels Czy 11.12.2022 jest niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte?

Świąteczne zakupy czas zacząć. W końcu zostało już naprawdę niewiele czasu, aby kupić najbliższym prezenty pod choinkę! Nie wszyscy jednak mają taką okazję, przede wszystkim ze względu na brak czasu. Dla takich osób niedziela może być jedną z niewielu okazji na zakupy! Czy 11.12.2022 będą mieli szansę na zrobienie ich?

Święta zbliżają się ogromnymi krokami, zostały do nich jedynie dwa tygodnie! Oznacza to w zasadzie jedno - konieczność wybrania się na zakupy. W końcu prezenty pod choinkę nie kupią się same. Niewiele osób ma jednak szansę na to, aby zrobić to na tygodniu, gdyż zwykle nie ma się na to czasu. Dla nich niedziela bez zakazu handlu może być konieczna. Wobec tego często pada pytanie, czy 11.12.2022 jest niedziela handlowa? Zakaz handlu został wprowadzony prawie 5 lat temu, jednak ta kwestia wciąż nie dla wszystkich jest jasna. Przed świętami często można spodziewać się tego, że sklepy są otwarte. Czy jedna z ostatnich niedziel handlowych w 2022 roku wypadnie jeszcze w tym tygodniu?

Niedziele handlowe 2023 - kiedy wypadają? Daty niedziel handlowych 2023

FIT KALENDARZ ADWENTOWY, ŚWIĘTA POLAKÓW, ODJECHANE PREZENTY I PRZEPIS NA RAPOWY HIT | ESKA XD #063

Czy 11.12.2022 jest niedziela handlowa?

Zrobienie świątecznych zakupów jest koniecznością dla tych, którzy obchodzą Boże Narodzenie. To nie tylko prezenty pod choinkę, ale również produkty na tradycyjne dania! Osoby, które nie mają czasu na tygodniu mogą być spokojne. Według kalendarza niedziel handlowych 11.12.2022 można będzie zrobić zakupy między innymi w centrach handlowych oraz supermarketach!

Ferie 2023 - kiedy i jak wypadają? Terminy dla wszystkich województw

Kiedy następna niedziela handlowa?

Wiele osób zadaje pytanie, kiedy będzie następna niedziela handlowa? Czy 11.12 jest jedyną szansą na zrobienie zakupów ostatniego dnia tygodnia w 2023 roku? Otóż nie, do końca roku pozostały jeszcze dwie niedziele handlowe! Druga z nich wypada 18.12.2022!

Sonda
Zakaz handlu w niedzielę i święta - czy uważasz, że powinien zostać zniesiony?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze