Cyrkowe show na dzień dziecka! Wpadnij na Bulwary 31 maja

2020-05-31 9:01 JJ
Dzień dziecka Julinek
Autor: materiały prasowe ZPR

Dzień dziecka zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli chcesz aby Twoje dziecko zapamiętało ten dzień na długo, musisz koniecznie wybrać się na warszawskie Bulwary. Dla najmłodszych przygotowano między innymi konkursy i bubble show, oraz pokaz animatorów z Parku Rozrywki Julinek. Szczegóły znajdziesz na ESKA.pl.

Dzień dziecka to wyjątkowa okazja do zorganizowania dla swojej pociechy niezapomnianego dnia. Wielu rodziców kupuje różnego typu gadżety elektroniczne. Jeżeli nie macie pomysłu na to, jaką zrobić niespodziankę swojemu dziecku, to idealnie trafiliście. W niedzielę 31 maja na warszawskich Bulwarach cyrkowe show przygotują animatorzy z Parku Rozrywki Julinek. W programie między innymi konkursy, w których do wygrania będą cenne prezenty!

Kajda na Bulwarach | Magda Gessler

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dzień dziecka 2020 na warszawskich Bulwarach 

Niesamowite atrakcje cyrkowe, zabawy, animacje, konkursy, mini disco, bubble show - to i wiele wiele więcej czeka na Wasze dzieci już w niedzielę 31 maja 2020 roku od godziny 12:00 na Bulwarze Pattona (obok restauracji Bella Italia). W trakcie cyrkowego show, zorganizowanego przez animatorów z Parku Rozrywki Julinek, będziecie mogli również zdobyć bilety wstępu do samego parku! Warto wpaść na bulwary, bo to tu bije serce stolicy!

Najnowsze