Cyber Monday 2020 - data. Kiedy są wyprzedaże w Polsce? [TERMIN]

Zakupy online
Autor: Pixabay Zakupy online

Cyber Monday 2020, czyli święto zakupów robionych przez internet zbliża się wielkimi krokami! Kiedy rozpocznie się zakupowe szaleństwo, która zapoczątkuje także nadchodzący Black Friday 2020? Więcej o nadchodzącym Cyber Monday przeczytacie na ESKA.pl!

Spis treści

  1. Cyber Monday 2020 - kiedy w Polsce?
  2. Cyber Monday, a Black Friday - czym się różnią?

Cyber Monday 2020 zbliża się wielkimi krokami. Choć święto to przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych, w Polsce cieszy się nie mniejszą popularnością. Nie ma co ukrywać, że zakupy lubi każdy z nas, szczególnie jeśli możemy nabyć różne nowości przecenione nawet do 70 procent! Kiedy jest Cyber Monday 2020 w Polsce? Odpowiedzi na te konkretne pytanie szuka wielu internautów, którzy już zacierają ręce na ogromne wyprzedaże online. Otóż długo wyczekiwane promocje w sklepach internetowych rozpoczną się, jak sama nazwa wskazuje już w poniedziałek, pod koniec listopada 2020 i będą trwać przez 24 godziny! W taki dzień, jak Cyber Monday warto zwrócić uwagę na odzież, obuwie, sprzęt sportowy, ale także elektronikę, zabawki i gry komputerowe. To zakupowe szaleństwo pełne promocji może okazać się idealną okazją do upolowania prezentów na zbliżającą się gwiazdkę!

Cyber Monday 2020 - kiedy w Polsce?

Cyber Monday 2020 w Polsce rozpocznie się w poniedziałek, 30 listopada 2020 roku i potrwa przez 24 godziny!

Cyber Monday, a Black Friday - czym się różnią?

Black Friday 2020 poprzedza Cyber Monday 2020! Pierwsze święto kojarzy się przede wszystkim z ogromnymi promocjami na sprzęt elektroniczny, z kolei w Cyber Monday oprócz elektroniki internauci chętnie kupują produkty z zupełnie innego asortymentu.

Centra handlowe otwarte. Jak bezpiecznie robić zakupy? Gemini Park w Tychach
Najnowsze