Co siedzi w głowie Alexa Kaina? Nowa piosenka zrobi szum, jak utwór Ona pyta się?

2021-10-22 14:24
Co siedzi w głowie Alexa Kaina? Nowa piosenka zrobi szum, jak utwór Ona pyta się?
Autor: okładka singla Co siedzi w głowie Alexa Kaina? Nowa piosenka zrobi szum, jak utwór Ona pyta się?

W mojej głowie - to tytuł nowej piosenki, pod którą podpisuje się Alex Kain. Jak brzmi utwór? Czy to następca internetowego hitu Ona pyta się? Oceńcie sami słuchając już teraz.

Alex Kain, znany też jako Kain, zdobył rozgłos w internecie na początku 2020 roku, gdy opublikował utwór Ona pyta się, polskojęzyczną przeróbkę światowego hitu Roses od SAINt JHN. Wielkim powodzeniem cieszyły się również kolejne nagrania Alexa, takie jak Mała tańcz, Chcę cię więcej, Stolica czy Usta. Wokalista łączy w swojej twórczości stylistykę nowoczesnego rapu z elementami muzyki tanecznej, dzięki czemu jest specjalistą od parkietowych bangerów.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Smolasty w ESKA Live - piosenka Duże oczy NA ŻYWO

Alex właśnie zaprezentował swój kolejny imprezowy hit. Wyprodukowany przez Virgo utwór W mojej głowie, wciąga słuchacza transowym, tanecznym rytmem, od razu wkręcającym się refrenem i psychodelicznym klimatem. Co się dzieje w głowie Alexa Kaina?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze