Wiśniewski / Kożuchowska

i

Autor: WBF

Co robiły polskie gwiazdy zanim stały się sławne? To może was zaskoczyć

2021-12-13 11:29

Droga na szczyt bywa trudna. Osoby, które cieszą się dzisiaj niesamowitą popularnością musiały kiedyś od czegoś zacząć. Żadna praca nie hańbi i jak się okazuje wiele gwiazd polskiego show-biznesu zaczynało w całkowicie innej branży. Co robiły znane osoby, zanim stały się sławne?

Polskie gwiazdy zanim były sławne. Czym się zajmowały? Polskie gwiazdy miały dość nietypowe zawody na początku swojej kariery zawodowej. Niektóre zarabiały na życie za barem, a jeszcze inne pracowały w drukarni lub na poczcie. Zanim stały się sławne musiały podejmować się przeróżnych prac, żeby mieć za co żyć. Wielka popularność i pieniądze nie przychodzą od razu. Przekonało się o tym wielu polskich aktorów, artystów i prezenterów telewizyjnych. Co robiły znane osoby, zanim były sławne? To może Was zaskoczyć!

Co robiły polskie gwiazdy zanim stały się sławne?

 • Michał Wiśniewski - zanim został popularnym wokalistą Ich Troje, dorabiał w hurtowni cebuli. To była jedna z jego pierwszych prac. Potrafił też biegle mówić po niemiecku, więc później otworzył własne biuro tłumaczeń.
 • Katarzyna Nosowska - wokalistka zespołu Hey zaczynała swoją zawodową karierę od pracy na poczcie, gdzie wprowadzała dane do komputera.
 • Ania Dąbrowska - mama piosenkarki otworzyła własny sklep odzieżowy, w którym wokalistka podjęła pracę. Właśnie wtedy zaczęła zarabiać swoje pierwsze pieniądze.
 • Katarzyna Burzyńska - przed wielką telewizyjną karierą pojawiała się w sklepowych gazetkach. Brała udział w sesjach zdjęciowych i pozowała obok produktów.
 • Cleo - popularna artystka zanim zaśpiewała swoje największe przeboje, to dorabiała w Szkocji jako kelnerka. Przed wielką karierą projektowała również ogrody. Cleo ukończyła architekturę krajobrazu na SGGW w Warszawie.
 • Margaret - polska wokalistka zaczynała zarabiać pierwsze pieniądze jako kelnerka.
 • Ania Wyszkoni - piosenkarka już od najmłodszych lat zarabiała swoim głosem. Przed nagraniem wielkich hitów pojawiła się w lokalnym radiu, gdzie śpiewająco reklamowała firmę komputerową. Dostała za to 50 zł.
 • Małgorzata Kożuchowska - wszyscy znają ją z ekranowych ról, ale niewiele osób wie, że na początku zarabiała zbierając i sprzedając butelki. Aktorka wie co to znaczy ciężka praca, ponieważ pracowała również przy taśmie, gdzie segregowała jabłka.
 • Krzysztof Ibisz - popularny prezenter, kiedy wyjechał na studia do Kanady postanowił, że zacznie sprzątać toalety. Wszystko po to, aby zebrać fundusze na utrzymanie się w innym kraju. Dorabiał również w restauracji na kuchni oraz sprzedając koszulki z nadrukami.
 • Tomasz Karolak - w latach 90. zarabiał na życie jako sprzedawca oraz ochroniarz.
 • Magdalena Różdżka - zanim została aktorką, pracowała w drogerii, a nawet jako protokolantka w sądzie rejonowym w Zielonej Górze
ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH