Co Mi Jest - Julia Wieniawa. Kim jest 17-letnia wokalistka, którą poleca Maffashion?

2015-11-26 21:47

Julia Wieniawa to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, ale znacie ją z serialu Rodzinka.pl! Pierwszy singiel zaledwie 17-letniej dziewczyny poleca blogerka modowa Maffashion, która ma nosa do takich spraw i świetnie potrafi przewidzieć, kto ma szanse zaistnieć w show biznesie. Kim jest Julia Wieniawa i o czym jest jej pierwszy singiel dowiecie się na ESKA.pl.

Julia Wieniawa to młodziutka artystka, której pierwszy singiel Co Mi Jest właśnie ukazał się w sieci. Piosenka Julii Wieniawy przypadła do gustu blogerce modowej Maffashion. Julia Kuczyńska na swoim Facebooku udostępniła post, w którym zachwala utwór 17-latki. - Pięknie śpiewa i pięknie wygląda! - napisała Maffashion.

Maffashion - Czego słucha Julia Kuczyńska? Zobacz playlistę popularnej blogerki na Eska.pl!

Julia Wieniawa: kim jest 17-letnia wokalistka

17-latka tak naprawdę nazywa się Julia Wieniawa-Narkiewicz. Dziewczyna jest nie tylko początkującą wokalistą, ale także aktorką i modelką. Jej pasją jest taniec. Gościnnie występuje w Teatrze Roma i Amfiteatrze Parku Sowińskiego. Szerszej publiczności jest znana z udziału w serialu Rodzinka.pl, gdzie gra Paulę dziewczynę Kuby, średniego syna małżeństwa Boskich.

Jak Wasze emocje po najnowszym odcinku? DUŻOOO MIŁOŚCI!!! ❤️ Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa - Co Mi Jest

Co Mi Jest to pierwszy singiel 17-letniej wokalistki. Utwór pod względem muzycznym jest połączeniem muzyki elektronicznej i popu. - Co mi jest nie opowiada konkretnej historii. Są to moje emocje splecione w zdania, które każdy może inaczej zinterpretować. Chciałam stworzyć utwór o ciekawym nastroju, atmosferze, aby trafił w gust ludzi w różnym wieku - mówi o swojej piosence Julia, która jest autorką tekstu. Muzykę do utworu stworzył Marek Siemieraszko. Co Mi Jest to singiel zapowiadający płytę Julii, która ukaże się najprawdopodobniej wiosną 2016 roku.

Maffashion jest zachwycona singlem Julii, a jakie jest wasze zdanie? Posłuchajcie:

 

KL

Najnowsze