Co krótkiego ma kłamstwo? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

2019-10-16 20:31 A.D.
Milionerzy
Autor: Player.pl

Co krótkiego ma kłamstwo? Program Milionerzy jest obecny na ekranach naszych telewizorów od 1999 roku. Od samego początku gospodarzem show jest Hubert Urbański, który idealnie sprawdza się w tej roli. W polskiej wersji Milionerów najwyższą nagrodę zgarnęły dotychczas 3 osoby - Krzysztof Wójcik, Maria Romanek oraz Katarzyna Kant-Wysocka. Jak jest poprawna odpowiedź na powyższe pytanie?

Co krótkiego ma kłamstwo? Takie pytanie usłyszał uczestnik programu Milionerzy! Udział w teleturnieju to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić swoją wiedzę oraz wygrać milion złotych, w bardzo krótkim czasie. Żeby wzbogacić się o niemałą sumkę, wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 12 pytań. W tym niewątpliwie pomóc mogą koła ratunkowe - pół na pół, publiczność oraz telefon do przyjaciela, które uczestnicy mają do wykorzystania. Do wyboru mają również cztery warianty odpowiedzi. W tym przypadku były to: 

A. nogi;
B. wzrok;
C. pamięć;
D. metę.

Co krótkiego ma kłamstwo? Odpowiedź na pytanie z Milionerów

Stres może sprawić, że odpowiadamy niepoprawnie nawet na proste pytania. W tym przypadku powinniśmy pamiętać, że zgodnie z przysłowiem kłamstwo ma krótkie nogi.  Poprawna jest zatem odpowiedź A. 

Najnowsze