Camila Cabello z Fifth Harmony konkurencją dla Seleny Gomez? Piękna + utalentowana: zobaczcie sami! [VIDEO]

2013-07-20 10:08

Fifth Harmony mogą pochwalić się pięknymi i utalentowanymi wokalistkami. Najwięcej uwagi skupia jednak Camila Cabello nazywana Harrym Stylesem z 1D w wersji kobiecej. Są i tacy, którzy twierdzą, że Camila to konkurencja dla Seleny Gomez! Co Wy na to?

Camila Cabello z Fifth Harmony to odpowiednik Harry'ego Stylesa z One Direction. Dlaczego? Podobnie jak Hazza z 1D Camila cieszy się największą popularnością wśród dziewczyn z 5H. Piękna i utalentowana wokalistka porównywana jest także do Seleny Gomez. Obie piosenkarki mają podobną urodę i zachwycają na scenie. Czy Camila Cabello to konkurencja dla Sel?

>>> Kim są Fifth Harmony, girlsband, który podbija USA? To im wróży się karierę na miarę One Direction! [VIDEO]


Na stronie głównej ESKA.pl po prawej stronie czeka na Was bitwa na lajki z Camilą i Seleną. Która z nich zbierze więcej głosów? Dacie szansę debiutującej gwieździe z Fifth Harmony czy klikniecie na Sel z wieloma hitami na swoim koncie?

Kim jest Camila Cabello z 5H? To najmłodsza, bo 16-letnia wokalistka Fifth Harmony. Chcecie wiedzieć więcej o Camili? Serwujemy Wam jej Twitter i Instagram. Miłego klikania ;).


Zobacz, jak śpiewa Camila Cabello!JB