Calvin Harris - Summer: teledysk do nowej piosenki wkrótce. DJ pokaże klatę - zobacz foto! [AUDIO]

2014-03-19 19:43

Nowy teledysk Calvina Harrisa do Summer zadebiutuje już wkrótce a tymczasem DJ zapowiada klip zdjęciami na Instagramie. Co w wideo do Summer? Będzie Calvin Harris bez koszulki i gorące tancerki. Czego chcieć więcej od wakacji, prawda? Zobaczcie foty i posłuchajcie Summer Calvina Harrisa już teraz!

Teledysk do Summer Calvina Harrisa zaliczy swoją premierę w kwietniu 2014 roku. Nie jest jeszcze znana dokładana data opublikowania wideo do Summer, ale będzie to najprawdopodobniej koniec miesiąca. Jedno jest pewne - klip do Summer został już nakręcony a na dowód mamy zdjęcia Calvina Harrisa z planu teledysku, którymi pochwalił się na swoim Instagramie.

Na jednym z nich Calvin Harris bez koszulki. Wszystko wskazuje na to, że wakacyjny singiel popularnego DJ-a będzie naprawdę gorący. Podczas gdy płeć piękna nacieszy oczy klatą gwiazdy, panowie z pewnością docenią modelki i tancerki z kipu do Summer - z nimi też Harris zrobił sobie fotkę.


>>> ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: artyści, ceny biletów i inne ważne informacje - sprawdź!

W oczekiwaniu na teledysk do Summer mamy dla Was kawałek do przesłuchania. Ustawcie głośniki na full, zamknijcie oczy i pomyślcie o wakacyjnych imprezach. Ejnoy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze