C-BooL naprawdę rapuje! To jego pierwszy raz przed mikrofonem

i

Autor: screen z filmu na YouTube: C-BooL - # hot16challenge2 C-BooL naprawdę rapuje! To jego pierwszy raz przed mikrofonem

C-BooL naprawdę rapuje! To jego pierwszy raz przed mikrofonem

2020-05-21 14:53

C-BooL po wydaniu singla Deep In My Heart postanowił odpowiedzieć na rzucone mu wyzwanie! Producent, którego doskonale znacie z hitu Wonderland, popisał się swoją nawijką, a to wszystko w ramach Hot16Challenge2. Zobaczcie sami wideo - na ESKA.pl!

C-BooL rapuje i to nie jest żart! Producent pochwalił się swoją odpowiedzią w ramach Hot16Challenge, czyli wyzwania, które od 28 kwietnia 2020 przyciąga uwagę internautów. C-BooL, czyli artysta odpowiedzialny za hit Wonderland, Never Go Away, czy Magic Symphony, ogłosił, że to jego pierwszy raz przed mikrofonem. Czy dał radę i nawinął w dobrym stylu? Możecie ocenić sami już teraz oglądając jego nagranie na ESKA.pl. Warto jednak pogratulować dużej odwagi, bo to zupełna nowość w karierze popularnego DJ-a. Brawa również za dystans - a to wszystko po to, by włączyć się w pomoc w walce z nierównym przeciwnikiem, jakim jest koronawirus. 

Te HITY rządzą w maju! Nowości muzyczne, które musicie znać

C-BooL rapuje - wideo

C-BooL swój debiut rapowy zaliczył w czwartek, 21 maja. Momentalnie pod wideo pojawiły się takie określenia, jak: Sztos; Git Majonez; Jest super; Ogień. Artysta wspomina swoją ostatnią imprezę przed pandemią koronawirusa - było to 7 marca. Wspomniał, że wciąż muzyczna branża jest zamrożona i ktoś ewidentnie zapomniał ją odmrozić. Wychwala również i dziękuje wszystkim lekarzom, którzy w tym trudnym czasie walczyli i wciąż walczą z pandemią. Na koniec odniósł się do hejterów, anonimowych cwaniaków, którym w łatwy sposób przychodzi obrażanie innych. C-BooL nominował kolegów z branży: Gromeego, Skytecha, Brave'a i Adama de Greata.

Grzegorz Cebula swoje 16-wersów nagrał w studio, gdzie powstały jego największe hity. Posłuchajcie sami już teraz:

Deep In My Heart, to tytuł nowej piosenki C-BooLa, która wywoła u was przyjemne wspomnienia. Jeśli lubiliście utwór House Baby, a także megahit Would You Feel, to pokochacie również najnowszy utwór polskiego producenta. Przekonajcie się sami i dajcie się porwać do tańca - odpalając utwór z teledyskiem - na ESKA.pl!