Pamiętacie Would You Feel i House Baby? C-BooL wraca z imprezowym hitem!

i

Autor: C-Wave Records / Deep In My Heart / single cover Pamiętacie Would You Feel i House Baby? C-BooL wraca z imprezowym hitem!

Pamiętacie In My Heart? C-BooL odświeża swój kultowy hit i porywa do tańca!

2020-05-15 13:34

Deep In My Heart, to tytuł nowej piosenki C-BooLa, która wywoła u was przyjemne wspomnienia. Jeśli lubiliście utwór House Baby, a także megahit Would You Feel, to pokochacie również najnowszy utwór polskiego producenta. Przekonajcie się sami i dajcie się porwać do tańca - odpalając utwór z teledyskiem - na ESKA.pl!

Deep In My Heart, to tytuł najnowszego singla, pod którym podpisuje się jeden z najpopularniejszych producentów w Polsce. Mowa oczywiście o C-BooLu, którego hity mają miliony wyświetleń, a sam producent na swojej półce ma kilka cennych i prestiżowych nagród. Wraz z numerem pojawił się wyjątkowy teledysk, który od pierwszych chwil zyskał sympatię fanów. Wyjątkowy, bo klip Deep In My Heart, to wspomnienie wakacyjnych wypadów DJ-a w 2019 roku. 

Gdy tylko rząd zniesie zakaz imprez masowych, spodziewajcie się tego numeru podczas imprezy w swoim klubie! Skąd pomysł na utwór Deep In My Heart? C-BooL przedstawił genezę swojego premierowego kawałka:

Wszystko zaczęło się w 2004 roku, kiedy nagrania takie jak Would You Feel czy House Baby opanowały klubowe parkiety i dzwonki telefonów komórkowych przesyłane masowo przez Bluetooth czy Irde, tworząc charakterystyczny i dość oryginalny styl zwany "C-BooL'owym". Moja muzyka na przestrzeni lat dość znacząco się zmieniła, jednak w ostatnim czasie pojawiało się wiele próśb i komentarzy od Was, czy może nie zrobiłbym czegoś w tym dawnym stylu

- opowiada C-BooL i dodaje:

Długo uważałem ten pomysł za niezbyt dobry, jednak w końcu dałem się namówić. Wziąłem na warsztat wokal z mojego mniej znanego kawałka In My Heart z 2004 roku, który nigdy oficjalnie nie został wydany (jednak w internecie się pojawił, więc część z Was może ten motyw kojarzyć). Dodałem do tego bardziej współczesne brzmienie, zachowując jednak melodie z oryginału. Tak właśnie powstało Deep In My Heart. 

Premierze utworu Deep In My Heart towarzyszy teledysk. Jego zdjęcia zostały zrealizowane podczas jednej z podróży w 2019 roku:

Do teledysku wykorzystałem zdjęcia kręcone przeze mnie telefonem podczas podróży w 2019 roku. Ostatnio podróże są utrudnione, więc chociaż powspominać można.