Carla Fernandes

i

Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

metamorfozy gwiazd

Była gwiazdą „The Voice Kids”. Dziś tworzy piosenki dla wielkich gwiazd. Carla Fernandes jest już pełnoletnia!

2023-10-30 13:50

Wielu młodym artystom biorącym udział w "The Voice Kids" udało się zrobić kariery muzyczne. Jedną z piosenkarek, które także zaczynały w tym popularnym formacie telewizyjnym, jest Carla Fernandes. Oprócz nagrywania autorskich utworów, artystka zajmuje się też tworzeniem kawałków dla topowych gwiazd show-biznesu. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Jak dziś wygląda Carla Fernandes? Wokalistka dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w programie "The Voice Kids", w którym debiutowały także między innymi Roksana Węgiel, Viki Gabor oraz Sara James. Nastoletnia Carla była uczestniczką II edycji show, a wykonanie piosenki "Thinking Out Loud" z repertuaru Eda Sheerana zapewniło jej miejsce w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. I choć nie wygrała, jej polsko-hiszpańsko-portugalska energia szybko zaprowadziła ją na szczyt. Piosenki "Jungle", "Entera" czy "OK" w ekspresowym tempie podbiły serca słuchaczy. Po wydaniu EP-ki "18", która stanowiła podsumowanie całego niedorosłego życia wokalistki, Carla, już jako pełnoletnia kobieta, zaczęła mocniej eksperymentować z brzmieniem, czego efektem są takie single jak "Amigo" czy "Siento". Piosenkarka ma też na swoim koncie liczne współprace z topowymi wokalistami i influencerami!

Otarła się o zwycięstwo w "The Voice Kids". Właśnie skończyła 18 lat. Syn Nosowskiej to jej chłopak

Roksana Węgiel vs. HITY 2005

Carla Fernandes dzisiaj

Carla nie tylko świetnie śpiewa, ale i po prostu umie tworzyć chwytliwe, popowe numery. Wokalistka chętnie dzieli się też swoim talentem z innymi artystami. To właśnie ona jest jedną z autorem debiutanckiej piosenki Lexy Chaplin "Dobrze wiem" czy utworów Wersow, w tym jej emocjonalnej ballady "Ten jeden moment" oraz efektu współpracy z Frizem - "Taka sama". To nie wszystko! Gwiazda pracuje też nad materiałem Oskara Cymsa. Sporo tego, prawda? Zobaczcie, jak dziś wygląda ta polsko-latynoska piosenkarka! W tym roku skończyła 20 lat.