bryska żartuje z życia w social mediach. Jasny przekaz artystki w piosence BFF

i

Autor: Magic Records Poland bryska żartuje z życia w social mediach. Jasny przekaz artystki w piosence BFF

bryska żartuje z życia w social mediach. Jasny przekaz artystki w piosence BFF

2021-11-05 9:23

Fajnie tam bawicie się, widzę na IG. Życie kręci się - śpiewa młoda utalentowana bryska, która ma niezwykłą umiejętność zmieniana tempa w piosenkach. Mocny przekaz umieściła w utworze zatytułowanym BFF. Możecie go posłuchać i obejrzeć teledysk już teraz.

Bryska idzie za ciosem! Najbardziej elektryzująca nowa wokalistka 2021 roku udostępniła utwór, który zaraz zastąpić może na listach przebojów jej aktualny hitlato (pocałuj mnie). BFF, czyli angielski skrót na najlepszą psiapsi to celny i dowcipny komentarz na rolę social mediów w dzisiejszych czasach, oczywiście w charakterystycznym, lekko ironicznym "bryskim" stylu. Piosenka z pięknym, kolorowym teledyskiem trafia do fanów na tydzień przed premierą mini-albumu "jestem bryska", będącego przeglądem najlepszych utworów wydanych przez artystkę w ciągu ostatniej połowy tego roku. Znajdą się na nim najchętniej słuchane przez fanów –panika, odbicie, drama i tytułowa jestem bryska i lato (pocałuj mnie) w dwóch wersjach.

bryska odkryciem roku?! Takiego debiutu w Polsce jeszcze nie było!

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

bryska - piosenka BFF

Fajnie tam bawicie się, widzę na IG, życie kręci się, nie potrzeba mnie. Gdy nikt nie pisze ani nie dzwoni, wtedy już wiem, że nie mam znajomych - bryska w jasny sposób przekazuje, że ludzie nie wyobrażają sobie świata bez social-mediów. Jak brzmi utwór BFF? Przekonajcie się i oczarujcie nim już teraz!