Blanka przed Eurowizją śpiewa TYLKO swojej rodzinie. Zabawnie wskazała powód

i

Autor: AKPA Blanka przed Eurowizją śpiewa TYLKO swojej rodzinie. Zabawnie wskazała powód

Blanka przed Eurowizją śpiewa TYLKO swojej rodzinie. Wskazała powód

2023-04-09 7:43

Blanka jedzie na Eurowizję 2023, o czym zadecydowali jurorzy podczas krajowych eliminacji. Polka mająca bułgarskie korzenie zaśpiewa w Liverpoolu utwór Solo, który jak się okazuje śpiewa aktualnie tylko rodzinie. Nagrała zabawny filmik, który od razu został poddany ocenie fanów. O co dokładnie chodzi?

Spis treści

  1. Blanka przed Eurowizją śpiewa tylko swojej rodzinie

Blanka przed Eurowizją coraz bardziej trenuje, ćwiczy i dopracowuje szczegóły swojego występu w Wielkiej Brytanii. Reprezentantka Polski w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji nie bierze do siebie opinii internautów, a wręcz przeciwnie, motywują ją one do większej pracy oraz udowodnienia, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Ostatnio głośno było o tym, że Ochman żartuje z Blanki, bo 'Bejba its kajna krejsa' udzieliło się nawet jemu, a teraz sama wokalistka postanowiła podejść do sytuacji z dystansem. Artystka ujawniła, że piosenkę Solo śpiewa tylko swojej rodzinie. Skąd takie wyznanie? Powodem ma być fakt, że serce wokalistki jest wolne i zgodnie z tytułem eurowizyjnego utworu wszystko robi właśnie Solo. Internauci momentalnie podchwycili temat. 

Blanka od hitu Solo to muzyczna rakieta! Piękna polska gwiazda podbija świat [ZDJĘCIA]

Blanka przed Eurowizją śpiewa tylko swojej rodzinie

Blanka postanowiła podejść do sytuacji z dystansem i nagrała filmik, na którym pojawił się opis: "Kiedy jesteś Solo, więc możesz śpiewać tylko swojej rodzinie." Całość podsumowała szerokim uśmiechem. Internauci poszli jej tropem i ironicznie zaczęli pisać:

Puściłam twoją piosenkę mojemu chłopakowi teraz jestem solo - napisała jedna z internautek;

Spoko piosenka, wpadła mi w ucho, wypadła drugim - stwierdził jeden z komentujących;

Ale Ty jesteś krejza - napisał użytkownik;

Utwór zanim został zgłoszony na Eurowizję cieszył się ogromną popularnością i sympatią internautów. Zdobył szczyty list sprzedaży, a także radiowych zestawień. Blanka określana była jako nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej, z której naprawdę można być dumnym. Nastroje internautów zmieniły się po decyzji jurorów odnośnie tego, że to właśnie Blanka otrzymała bilet na Eurowizję. Ich zdaniem zaśpiewała kiepsko i po świetnie śpiewającym Ochmanie na lepszy wynik nie ma szans. Najbardziej zainteresowani Eurowizją fani uważali ten wybór za niesłuszny, a argumentowali, że na jej miejscu powinien znaleźć się Jann.

Krystian Ochman wręczał Blance bilet na Eurowizję i... Ta reakcja rozbawiła fanów!

Ostatecznie Blanka reprezentuje Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji i wystąpi już 11 maja 2023, podczas drugiego półfinału. Trzymamy kciuki, że usłyszymy ją 13 maja 2023, w czasie wielkiego finału imprezy w Liverpoolu!

Blanka o wygranej preselekcji i reakcji internatów
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE