Blanka Lipińska - wiek, 365 dni, Ten dzień, książki, Instagram

2019-05-07 14:50 k.w.
Blanka Lipińska
Autor: wbf

Blanka Lipińska to niewątpliwie gorące nazwisko ostatnich miesięcy. Jak sama o sobie mówi - jest człowiekiem orkiestrą. Z zamiłowania jest kucharką, z wykształcenia wizażystką, a z zawodu - terapeutką - hipnotyzerką. Jest menagerką nocnych klubów, a kilka razy do roku - częścią Federacji KSW. W 2018 roku wydała książkę, która stała się prawdziwym hitem. Poznajcie lepiej autorkę polskich 50 twarzy Greya.

Blanka Lipińska - wiek, 365 dni, Ten dzień, książki, Instagram - to informacje, które najbardziej was interesują w temacie Blanki Lipińskiej. To autorka, która po premierze książki 365 dni, stała się bardzo popularna. Fani jej twórczości z niecierpliwością czekają na kontynuację serii oraz na kolejne, zupełnie nowe tytuły. Zebraliśmy wszystkie informacje dotyczące Blanki Lipińskiej, które was interesują i publikujemy je już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Katarzyna Grochola - mąż, książki, Instagram, Pocieszki, wiek, partner

Blanka Lipińska - wiek

Popularna pisarka ma 34 lata.


Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka jest autorką bestsellerowej powieści 365 dni, w której sceny erotyczne zostały wplecione w kryminał. Książka sprzedawała się jak świeże bułeczki, a zainteresowane nią były również gwiazdy. 365 dni opowiada historię Laury oraz Martina, którzy wraz ze znajomymi, wyjeżdżają na wakacje na Sycylię. Drugiego dnia pobytu dziewczyna zostaje porwana. Porywaczem okazuje się don Massimo Toricelli - głowa sycylijskiej rodziny mafijnej. Mężczyzna kilka lat wcześniej przeżył zamach na swoje życie. Wówczas, kiedy jego serce przestało prawie bić - przed oczami ujrzał dziewczynę, a dokładnie Laurę. Gdy Massimo przywrócono do życia, obiecał sobie, że odnajdzie kobietę, którą zobaczył. Książka nie bez powodu jest porównywana do Pięćdziesięciu twarzy Greya - znajdziemy w niej bardzo dużo pikantnych scen.

Blanka Lipińska - Ten dzień

Po sukcesie książki 365 dni, autorka postanowiła napisać kontynuację serii. W drugiej części, fabuła jest pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, zdrad, pogoni, walk o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. Po raz kolejny autorka opowiada o wielkiej miłości i namiętności. Czytając ten tytuł, na pewno nie będziecie znudzeni.


Blanka Lipińska - książki

Blanka Lipińska ma na swoim koncie 3 książki - ostatnia z nich ukaże się już 29 maja. Będzie nosić tytuł Kolejne 365 dni i jak łatwo można się domyślić, będzie kontynuacją bestsellerowej serii. Czy powstanie czwarta część? Tego z pewnością dowiemy się już wkrótce.

Blanka Lipińska - Instagram

Seksowna autorka książek ma konto na Instagramie, na którym dzieli się zdjęciami zarówno z życia publicznego, jak i prywatnego. Znajdziecie ją pod nickiem @blanka_lipinska. Na jej profilu nie brakuje gorących fotek.

Najnowsze