Bitwa fandomow 2015

i

Autor: fot. Bulls Bitwa Fandomów - wyniki! Poznajcie najpopularniejsze fandomy w Polsce!

Bitwa Fandomów - wyniki! Poznajcie najpopularniejsze fandomy w Polsce!

2016-01-08 13:27

Bitwa Fandomów za nami! W piątek, 8 stycznia po godzinie 10:00 - poznaliśmy najpopularniejsze fandomy w Polsce. To Wasze głosy zdecydowały o tym, który artysta ma najbardziej zagorzałych sympatków. Jaki fandom rządzi w Polsce? Trzeba przyznać, że fani tych artystów spisali się na medal!

Bitwa Fandomów: oficjalnie zakończyło się głosowanie na najlepszy fandom w Polsce! Prawie miesiąc mogliście decydować o tym, który artysta ma najbardziej oddanych sympatyków. Wyniki niektórych mogą zaskoczyć, ale to Wy o tym decydowaliście! Często dajecie również o tym znać głosując na swoich ulubionych wykonawców np. na listach przebojów. Na ESKA.pl - dzięki Waszym wyborom wiemy już, które trzy fandomy uzyskują Eskowy status "Najlepszych Fanów 2015". Czym mogą pochwalić się fankluby? Lista wygranych poniżej!

>> Koncerty 2016 w Polsce: kto wystąpi? Justin Bieber, Rihanna, Ellie Goulding, Macklemore!

Bitwa Fandomów: wyniki

Od 22 grudnia - 8 stycznia, mogliście oddawać głosy na najlepsze (Waszym zdaniem) fandomy w Polsce! W walce o tytuł brały udział 22 fanowskie nazwy. W naszą akcje zaangażowały się wszystkie fankluby, za co serdecznie dziękujemy! Godne pochwały było zaangażowanie fanów Ariany Grande (Arianators), Ellie Goulding (Goulddiggers), Adama Lamberta (Glamberts), Saszan (Saszanators), Seleny Gomez (Selenators).

Tuż za podium - na 4. miejscu - znaleźli się fani Justina Biebera - Beliebers. Poniżej prezentujemy pierwszą trójkę naszego rankingu:

  • 3. Directioners - fani One Direction. 1D w Polsce posiadają jeden z najaktywniejszych fanklubów na świecie. Konto "One Direction Polska" w serwisie Facebook lubi już ok. 85 tysięcy osób! Sympatycy zespołu, bardzo chętnie w internecie dzielą się informacjami na ich temat. Oby tak dalej! Chłopaki z pewnością zaśpiewaliby Wam "Perfect" ;)

 

  • 2. Tygrysy Sarsy - fani Sarsy Markiewicz. Wokalistka, twórczyni hitów "Naucz mnie", "Indiana", czy "Zapomnij mi" - może być dumna ze swoich fanów. Na bieżąco śledzą oni poczynania swojej ukochanej artystki i bardzo im zależało na zwycięstwie w naszym plebiscycie. Oficjalny fanklub Sarsy chętnie udziela się w akcje promocyjne i koncertowe. Życzymy, by Wasza ulubienica osiągała jak największe sukcesy!

 

  • 1. Kwiatonators - fani Dawida Kwiatkowskiego - to oni otrzymują tytuł: "Najlepszych Fanów 2015"!!! Oficjalny profil "Kwiata" w serwisie Facebook śledzi ponad 22 tysiące osób! Równą popularnością cieszą się fankluby na innych portalach społecznościowych. Dodajmy, że miłośnicy talentu Dawida Kwiatkowskiego OBRONILI TYTUŁ z 2014 roku! Ponownie to "KWIATONATORS" rządzą w Polsce. Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia za rok! 

 

>> Bitwa fandomów 2015: Najlepsi Fani. Kto ma największy muzyczny fandom w Polsce? - OFICJALNE WYNIKI

>> Bitwa fandomów - Najlepsi Fani 2014 muzycznych gwiazd na ESKA.pl

Jeżeli uważacie się za Directionersów, odpalajcie eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o 1D do oglądania online za darmo. Najnowszy wywiad, relacje z tras koncertowych, dokumenty o początkach One Direction – wybierzcie coś dla siebie:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>