Billie Eilish

i

Autor: Universal Music Polska Billie Eilish zapowiada nową muzykę.

Gwiazdy

Billie Eilish zapowiada powrót. Trzecia płyta już wkrótce

2023-11-14 14:05

Billie Eilish przekazała informację, która ucieszyła wszystkich jej fanów. Po dwóch latach od wydania ostatniej płyty młoda amerykańska piosenkarka zapowiedziała nadchodzącą premierę kolejnego albumu. Czym zaskoczy tym razem? Czego możemy spodziewać się po nowej muzyce laureatki Oscara? Gwiazda udzieliła wywiadu.

Billie Eilish szybko stała się jedną z najbardziej znaczących postaci w światowej popkulturze. Zaliczyła jeden z najlepszych debiutów w historii. Jej pierwszy album When We All Fall Asleep, Where Do We Go? nie tylko sprzedał się w milionowym nakładzie, ale zdobył też wielkie uznanie krytyków i branży muzycznej. Do dzisiaj wiele osób uważa, że to właśnie ta płyta wyznaczyła trendy na obecną dekadę. Debiutancki krążek przyniósł Billie aż 5 nagród Grammy. Niedługo później Eilish nagrała piosenkę No Time To Die do filmu o Bondzie. Została za nią nagrodzona Oscarem, stając się pierwszą laureatką urodzoną w XXI wieku. W przyszłym roku będzie miała szansę na drugą statuetkę za utwór What Was I Made For? do Barbie. 2024 ma być jednak też czasem wydania jej trzeciego albumu. Jaki będzie?

Billie Eilish - minęło 5 lat od wydania pierwszych piosenek

Billie Eilish zapowiada trzecią płytę

Druga płyta piosenkarki pod tytułem Happier Than Ever była znacznie spokojniejsza i mniej mroczna niż debiut. Teraz gwiazda zapowiedziała, że trzeci krążek również zaskoczy swoim brzmieniem. 21-letnia artystka udzieliła wywiadu dla Variety, w którym zdradziła kilka ciekawostek o nowym projekcie.

- [Trzecia płyta] wydaje się inna niż to, co do tej pory wydałam, ale nie w dziwny, obcy sposób. Będzie po prostu nowa. Mam wrażenie, że [moja muzyka] się zmienia. Zmiany to jedna z moich ulubionych rzeczy w życiu - powiedziała Billie Eilish.