Billie Eilish w poruszającym hołdzie dla relacji z bratem! [WIDEO]

2020-01-24 11:07 RW
Billie Eilish w poruszającym hołdzie dla relacji z bratem! [WIDEO]
Autor: Materiał prasowy / Universal Music Poland Billie Eilish w poruszającym hołdzie dla relacji z bratem! [WIDEO]

Billie Eilish zaskoczyła swoich fanów i wypuściła teledysk do utworu everything i wanted. Klip w kilkanaście godzin od premiery miał ponad 5 milionów wyświetleń i dotarł do TOP 20 Karty na Czasie YouTube. Co dzieje się w muzycznym obrazku? Zobaczcie sami oglądając wideo - na ESKA.pl

Billie Eilish, sześciokrotnie nominowana do Grammy, zaprezentowała teledysk do swojego najnowszego singla everything i wanted. Artystka jest reżyserką klipu. W wideo pojawia się jej brat oraz główny współpracownik muzyczny – FINNEAS.Niedawno ogłoszono, że Billie Eilish zaśpiewa piosenkę do 25. filmu o Jamesie Bondzie zatytułowanego Nie czas umierać. 18-letnia gwiazda napisała utwór wspólnie z FINNEASEM. Billie jest najmłodszą artystką wykonującą utwór z ekranowej opowieści o agencie 007 w historii serii. Nie czas umierać trafi na ekrany polskich kin 3 kwietnia 2020. 26 stycznia Eilish wystąpi na ceremonii Grammy. 

Billie Eilish - teledysk Everythin I Wanted

Klip do everything i wanted to – podobnie jak piosenka – poruszający hołd dla relacji Billie z bratem. - Napisaliśmy tę piosenkę o więzi, która nas łączy. Poprzez klip chciałam pokazać, że bez względu na to, co się wydarzy, możemy zawsze liczyć na swoje wsparcie. To już drugi teledysk, który miałam przyjemność reżyserować. Pracowaliśmy nad nim wiele, wiele godzin. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z efektu końcowego. Kocham ten klip – opowiada Eilish.

W najbliższą niedzielę, 26 stycznia, Billie Eilish wystąpi na 62. ceremonii rozdania Grammy w Los Angeles. Nominowana w sześciu kategoriach wokalistka przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje w czterech najważniejszych kategoriach: Record of the Year, Album of the Year, Song of the Year i Best New Artist. Ponadto Eilish ma szansę na triumf w kategoriach Best Pop Solo Performance oraz Best Pop Vocal Album.

Najnowsze