Betta Lemme - kim jest autorka Bambola, czyli hitu lata 2018?

2018-08-26 21:47
Betty Lemme - kim jest autorka Bambola, czyli hitu lata 2018?
Autor: fot. YouTube.com/BETTA LEMME screen z teledysku na youtube BETTA LEMME - BAMBOLA (Official Video)

Bambola to bardzo prosty tytuł, pod którym skrywa się hit lata 2018! Kim jest autorka gorącej niczym Despacito piosenki? Poznajcie ją bardziej na ESKA.pl!

Hity lata 2018 zalewają polski i światowy rynek muzyczny. W każdy piątek usłyszycie je w ramach New Music Friday w Radiu ESKA. Z pewnością o ten zaszczytny tytuł - autora najgorętszej piosenki na wakacje - walczą m.in. David Guetta, Calvin Harris, Gromee czy Lost Frequencies. Wydaje się, że równie mocną, o ile nie najmocniejszą faworytką do tytułu jest singiel pt. Bambola. Kawałek, pod którym podpisuje się Betta Lemme, pojawił się w listopadzie tamtego roku, ale dopiero teraz został odkryty i idealnie wpasowuje się w letni klimat.

Betta Lemme - kim jest autorka Bambola?

Betta Lemme urodziła się 30 kwietnia 1993 roku. Pochodzi z Kanady, ale ma włoskie korzenie. Grę na fortepianie rozpoczęła od najmłodszych lat dzieciństwa. Rodzice zauważyli, że Betta ma ogromną swobodę i z dużą łatwością odtwarza dźwięki zaraz po ich wysłuchaniu. Niegdyś odłożyła na bok muzykę, bo priorytetem stał się świat mody. Podróżowała po świecie, aż w końcu udało jej się paradować na wybiegu w Paryżu czy Nowym Jorku. W 2016 roku wróciła do muzyki, debiutując w singlu pt. Awoo, amerykańskiego duetu Soffi Tukker. Solowy debiut wokalistki miał miejsce 10 listopada 2017 roku wraz opublikowaniem pierwszego singla Bambola. Lemme świetnie mówi po mówi zarówno po francusku, po angielsku i zapewnia, że doskonale rozumie w języku włoskim, ale nie potrafi biegle mówić.

Bambola - piosenka hitem lata 2018! 

Bambola to piosenka zainspirowana utworem niejakiej Patty Pravo, zatytułowanym La Bambola z 1968 roku. Kawałek od listopada do maja 2018 roku zebrał ponad 22 miliony wyświetleń. Singiel usłyszcie w Radiu ESKA i możecie głosować na niego w ramach Podwójnej Gorącej 20. Posłuchajcie i przekonajcie się, że to hit lata 2018!

Bambola - co oznacza?

Piosenka Betty Lemme ma prosty, a co za tym idzie zapadający w głowie tytuł. Bambola w tłumaczeniu z języka włoskiego to lalka! W kontekście całej piosenki nie chodzi o piękną kobietę lecz o zabawkę dla dzieci.

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

Autor: brak danych

  Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity od polskich i zagranicznych gwiazd odkryjecie w jednym miejscu! Podrzucamy najważniejsze, najnowsze oraz najciekawsze muzyczne wydania wraz z informacjami! Oprócz tego poznacie dokładne daty premiery oraz zapowiedzi singli, teledysk&oac;

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze