Benson Boone

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News; Warner Music Polska Benson Boone gościem na The Eras Tour.

Gwiazdy

Benson Boone na jednej scenie z Taylor Swift! Gwiazda od hitu "Beautiful Things" wystąpi na The Eras Tour

2024-05-28 12:26

Benson Boone ma swój najlepszy czas! Po ogromnym sukcesie piosenki "Beautiful Things" młody artysta został zauważony przez największe gwiazdy. Niedawno wystąpił razem z Laną Del Rey, a teraz na swój koncert zaprosiła go Taylor Swift! Będzie jednym z gości na trasie koncertowej The Eras Tour. Czy będzie też supportem w Polsce?

Benson Boone podbija świat. Jego utwór "Beautiful Things" trafił na szczyty światowych list przebojów. Teraz jego kolejny singiel, "Slow It Down", rośnie w rankingach. Sukces artysty, którego szczególnie pokochali młodzi słuchacze, zauważyły już ważne nazwiska z branży muzycznej. Ostatnio Lana Del Rey zaprosiła Bensona na festiwal i razem zaśpiewali "Beautiful Things". Teraz były uczestnik programu "American Idol" wystąpi na jednej scenie z Taylor Swift! Młody wokalista będzie jednym z gościem na najbardziej dochodowej trasie w historii  - The Eras Tour. Boone ma być jednym z artystów, którzy wystąpią przed wejściem Swift na scenie. Czy można też liczyć na jego występ w Polsce?

KAMA CZYTA HITA - Beautiful Things

Benson Boone na trasie Taylor Swift

Taylor Swift ogłosiła, że oprócz zespołu Paramore, supportem na jej koncertach w ramach trasy The Eras Tour będą też Mette, Griff i właśnie Benson Boone. Chodzi jednak o koncerty w Londynie. Na razie nie ma informacji o ich występach w innych miastach w Europie. Co więcej, występ Bensona w Warszawie będzie niemożliwy, ponieważ dokładnie tego dnia będzie występował na festiwalu Lollapalooza w Chicago. Jego fani będą mogli go jednak zobaczyć na jego koncercie w warszawskiej Stodole już 2 czerwca 2024.

Taylor Swift w Polsce 2024 - kiedy i gdzie?

Amerykańska gwiazda wystąpi w Polsce aż 3 razy. 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku Swift wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w ramach The Eras Tour. To trasa, która podsumowuje wszystkie jej dotychczasowe płyty. Można na niej usłyszeć na żywo takie hity jak "Blank Space", "Shake It Off", "Love Story" czy "I Knew You Were Trouble".