Beata Kozidrak i Kamil Bednarek chillują razem! Piosenka Biegiem [PREMIERA]

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Beata Kozidrak i Kamil Bednarek chillują razem! Piosenka Biegiem [PREMIERA]

Beata Kozidrak i Kamil Bednarek chillują razem! Piosenka Biegiem [PREMIERA]

2021-08-11 15:09

Biegiem, to tytuł wspólnej piosenki, pod którą podpisuje się Beata Kozidrak i Kamil Bednarek. To jedna z najgorętszych muzycznych współprac do tej pory w 2021 roku. Przekonajcie się sami i poznajcie szczegóły.

Beata Kozidrak i Kamil Bednarek - piosenka Biegiem oficjalnie rozgrzeje internautów. Gambit, czyli pierwszy singiel z nadchodzącej czwartej, solowej płyty Beaty Kozidrak, został wydany początkiem maja w urodziny artystki i spotkał się ze świetnym przyjęciem fanów oraz krytyków. Sezon koncertów plenerowych w końcu powrócił, a tym samym Beatę możemy zobaczyć od kilku tygodni na najpopularniejszych polskich trasach i festiwalach. Podczas jednego z występów Beata zapowiedziała duet z pewnym mężczyzną, który miał ukazać się 13 sierpnia. To właśnie współtwórca projektu StarGuardMuffin.

Fest Festival 2021 - energia, szaleństwo i wielkie gwiazdy! Najgorętsza impreza tego lata

Radio ESKA na Fest Festival 2021! Tak powstała nasza muzyczna strefa w Chorzowie!

Beata Kozidrak, Kamil Bednarek - piosenka Biegiem

Choć o utworze nie wiemy jeszcze za wiele, to po tajemniczych zapowiedziach i tropikalnej okładce singla możemy wywnioskować, że rozgrzeje on nas do czerwoności i przeniesie w zupełnie inne rejony muzyczne, a konkretniej do stolicy Kuby, ujmującej Hawany!