Baron oświadczył się na koncercie Hansa Zimmera. Kim jest jego wybranka?

2017-06-01 13:47
Baron oświadczył się na koncercie Hansa Zimmera. Kim jest jego wybranka?
Autor: Fot. Instagram/alekbaron Baron i Czarina Russell

Baron oświadczył się swojej ukochanej podczas koncertu Hansa Zimmera. Gitarzysta Afromental był gościem specjalnym krakowskiego wydarzenia, na którym doszło do zaręczyn.

Baron z zespołu Afromental 30 maja wystąpił w Krakowie na koncercie Hansa Zimmera - jednego z najbardziej utytułowanych kompozytorów muzyki filmowej. Muzyk został zaproszony przez artystę do wspólnego występu już kolejny raz. Jednak krakowski koncert był wyjątkowy. Na scenie w Tauron Arenie z Hansem Zimmerem wystąpił nie tylko Baron, ale też orkiestra, chór oraz 15-osobowy zespół.

>> Zaręczyny na Eurowizji 2017. To pierwszy raz w historii!

Oświadczyny na koncercie

W składzie koncertowej ekipy znalazła się także pochodząca z Londynu wokalistka Czarina Russell, a prywatnie partnerka Barona. Oczywiście niespodzianka gitarzysty zespołu Afromental udała się, a Czarina przyjęła oświadczyny swojego ukochanego przy aplauzie wielotysięcznej publiczności.

Reunited in Gdansk...So happy to see you and play with you! 😍@alekbaron #HansZimmerLive #baron #afromental Post udostępniony przez Czarina Russell Official (@czarina_russell)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze