Baranovski śpiewa Billie Eilish! TA wersja hitu Bellyache powala na kolana!

2020-03-24 17:54
Baranovski śpiewa Billie Eilish! TA wersja hitu Bellyache powala na kolana!
Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Baranovski śpiewa Billie Eilish! TA wersja hitu Bellyache powala na kolana!

Baranovski nie marnuje czasu! Artysta powrócił z mocnym uderzeniem, jakim bez wątpienia jest cover hitu jednej z największych gwiazd naszych czasów, Billie Eilish. Jak brzmi Bellyache, w wykonaniu polskiego artysty? Przekonajcie się słuchając i oglądając wideo - premierowo na ESKA.pl!

Baranovski śpiewa Billie Eilish i robi to naprawdę doskonale! Właśnie jedną z muzycznych niespodzianek na wiosennych koncertach miała być jego wersja piosenki Bellyache z repertuaru amerykańskiej gwiazdy. Niestety, w związku z wybuchem pandemii koronawirusa, tylko nielicznym jak na razie udało się usłyszeć na żywo jak, autor nominowanej do Fryderyka przebojowej płyty Zbiór i jego zespół, poradzili sobie z hitem młodej amerykańskiej gwiazdy. Stąd decyzja, aby Bellyache w wykonaniu BARANOVSKIEGO udostępnić wszystkim jego fanom.

Baranovski - kim jest? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, piosenki, partnerka

Michał Szczygieł #zostanwdomu

Baranovski śpiewa Billie Eilish - nowa wersja Bellyache

Skąd pomysł, aby sięgnąć akurat po piosenkę Eilish? Zaczęło się od przypadkowego wykonania piosenki na próbie zespołu, kiedy to trochę dla żartu postanowiliśmy połączyć dwa skrajne bieguny - opowiada BARANOVSKI - Z jednej strony brzmienie akordeonu, niesprawiedliwie postrzeganego jako instrument przaśny i archaiczny, z drugiej - nowoczesność, której idealnym uosobieniem jest właśnie Billie Eilish. Wykorzystanie akordeonu w tym nagraniu jest dla mnie osobistym powiewem nostalgii, gdyż właśnie na potrzebę tej piosenki wróciłem do niego po 10 latach przerwy - zdradził artysta.

Bellyache to singiel Billie Eilish, który znalazł się na wydanej przez nią w 2017 roku debiutanckiej EP-ce - Don’t Smile At Me.

W październiku 2019 roku pojawiła się debiutancka płyta Baranovskiego - Zbiór. Znalazły się na niej przebojowe single Dym, Luźno, Czułe miejsce czy opublikowany ostatnio razem z teledyskiem Sam. Płyta Zbiór wciąż jest do kupienia!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze