Baranovski śpiewa Billie Eilish! TA wersja hitu Bellyache powala na kolana!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Baranovski śpiewa Billie Eilish! TA wersja hitu Bellyache powala na kolana!

Baranovski śpiewa Billie Eilish! TA wersja hitu Bellyache powala na kolana!

2020-03-24 17:54

Baranovski nie marnuje czasu! Artysta powrócił z mocnym uderzeniem, jakim bez wątpienia jest cover hitu jednej z największych gwiazd naszych czasów, Billie Eilish. Jak brzmi Bellyache, w wykonaniu polskiego artysty? Przekonajcie się słuchając i oglądając wideo - premierowo na ESKA.pl!

Baranovski śpiewa Billie Eilish i robi to naprawdę doskonale! Właśnie jedną z muzycznych niespodzianek na wiosennych koncertach miała być jego wersja piosenki Bellyache z repertuaru amerykańskiej gwiazdy. Niestety, w związku z wybuchem pandemii koronawirusa, tylko nielicznym jak na razie udało się usłyszeć na żywo jak, autor nominowanej do Fryderyka przebojowej płyty Zbiór i jego zespół, poradzili sobie z hitem młodej amerykańskiej gwiazdy. Stąd decyzja, aby Bellyache w wykonaniu BARANOVSKIEGO udostępnić wszystkim jego fanom.

Baranovski - kim jest? Wiek, wzrost, Instagram, kariera, piosenki, partnerka

Michał Szczygieł #zostanwdomu

Baranovski śpiewa Billie Eilish - nowa wersja Bellyache

Skąd pomysł, aby sięgnąć akurat po piosenkę Eilish? Zaczęło się od przypadkowego wykonania piosenki na próbie zespołu, kiedy to trochę dla żartu postanowiliśmy połączyć dwa skrajne bieguny - opowiada BARANOVSKI - Z jednej strony brzmienie akordeonu, niesprawiedliwie postrzeganego jako instrument przaśny i archaiczny, z drugiej - nowoczesność, której idealnym uosobieniem jest właśnie Billie Eilish. Wykorzystanie akordeonu w tym nagraniu jest dla mnie osobistym powiewem nostalgii, gdyż właśnie na potrzebę tej piosenki wróciłem do niego po 10 latach przerwy - zdradził artysta.

Bellyache to singiel Billie Eilish, który znalazł się na wydanej przez nią w 2017 roku debiutanckiej EP-ce - Don’t Smile At Me.

W październiku 2019 roku pojawiła się debiutancka płyta Baranovskiego - Zbiór. Znalazły się na niej przebojowe single Dym, Luźno, Czułe miejsce czy opublikowany ostatnio razem z teledyskiem Sam. Płyta Zbiór wciąż jest do kupienia!

QUIZ. Jaka to melodia? Hity XXI wieku. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Beyonce i Jay-Z nagrali wspólnie kawałek: