ATLVNTA - piosenka Satelity idealna na leniwe, gorące noce. Odkrycie lata 2021?

ATLVNTA - piosenka Satelity idealna na leniwe, gorące noce. Odkrycie lata 2021?
Autor: Jacek Pióro / Universal Music Poland ATLVNTA - piosenka Satelity idealna na leniwe, gorące noce. Odkrycie lata 2021?

Duet ATLVNTA wypuścił kawałek idealny na wakacje. Na leniwe, gorące noce, kiedy leżysz na plaży, gapiąc się w gwiazdy albo bujasz się z zamkniętymi oczami, ze szklanką w dłoni, właśnie w rytm Satelit. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

ATLVNTA wraca z nową piosenką, która ma szansę namieszać na muzycznym rynku. Jak wszystkie piosenki duetu, ta też jest o tym, co krąży najbliżej nas, jak nasze własne satelity. O przypadkowych myślach, skrywanych niepokojach, ulotnych chwilach pozornie bez znaczenia. Zastanawialiście się kiedyś, co by się stało, gdyby każdy stracił wzrok? Czy wówczas świat postrzegany za pomocą oczu nadal by dla nas istniał, czy z czasem przestałby mieć sens? - W fizyce nazywamy to Efektem Obserwatora – mówi Kamil Durski. - To zjawisko polegające na wpływie aktu obserwacji na stan rzeczy obserwowanej. Kiedy zostajemy sami ze swoimi myślami, mamy czas, by zatracić się w nich i na chwilę zatrzymać, obierając nową, niecodzienną perspektywę. Polecam, bo to bardzo odświeżające.

ATLVNTA w poszukiwaniu wielkiego piękna. Wyjątkowy powrót z piosenką Od jutra!

Najbliższa okazja do usłyszenia zespołu ATLVNTA na żywo już 23 lipca w ramach Open'er Park 2021 - duet wystąpi przed Dawidem Podsiadło.

Najnowsze