Ariana Grande wraca po załamaniu! Trasa koncertowa faktem!

i

Autor: fot. Universal Music Polska

Ariana Grande wraca po załamaniu! Trasa koncertowa faktem!

2018-10-23 11:17

Ariana Grande jest gotowa, by wrócić na trasę koncertową! Gdzie i kiedy wystąpi? Poznajcie szczegóły na ESKA.pl

Koncerty Ariany Grande to wyczekiwany moment przez fanów, ale jak się okazało również przez samą artystkę! 25-letnia gwiazda w połowie października 2018 ogłosiła przerwę w karierze, a wszystko przez sytuacje, które miały miejsce w ostatnich miesiącach. Po tygodniu przerwy poinformowała, że jest gotowa i pilnie potrzebuje spotkać się ze swoimi fanami. 

Ariana Grande - koncerty 

Ariana Grande przed przerwaniem swojej kariery wyznała, że ma problemy lękowe, które sprawiają, że podróżowanie po całym świecie jest teraz problemem. Na szczęście udało jej się to pokonać, a dowodem niech będzie wpis na Twitterze: - Jestem gotowa. Moje serce naprawdę tego potrzebuje. Muszę skończyć kilka innych rzeczy, ale postaram się podać daty koncertów jak najszybciej.

Wiele wskazuje również na to, że Ariana Grande niebawem wypuści zupełnie nowy album, z którym to właśnie wyruszy w światową trasę koncertową. Co więcej, nie brakuje opinii, że amerykańska supergwiazda w 2019 roku odwiedzi Polskę. 

Ariana Grande - piąta płyta już rozgrzewa! Kiedy premiera i jakie piosenki na AG5?

Ariana Grande w ostatnich 17. miesiącach przeszła przez piekło. Wszystko zaczęło się od ataku bombowego na jej koncert w Manchesterze. Później rozstała się ze swoim chłopakiem Mac Millerem, związazała się z komikiem Pete'em Davidsonem, zaręczyła, a później zerwała tą znajomość. Musiała sobie również poradzić ze śmiercią Millera we wrześniu 2018. Oby pasmo nieszczęść już się skończyło.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE