Antony Esca od piosenki Diss na budziki wydał nowy singiel. Moja szkoła będzie hitem?

2022-09-02 13:16
Antony Esca
Autor: Materiały prasowe Antony Esca x Vłodarski - Moja szkoła

Antony Esca to młody raper, który w ostatnim czasie odnosi spore sukcesy. Jego piosenka Diss na budziki niespodziewanie stała się trendem na TikToku. Popularność w aplikacji sprawiła, że artysta szybko zdobył nowych słuchaczy. Teraz powraca z nowym singlem, który również ma potencjał na hit. Posłuchajcie piosenki Moja szkoła.

Antony Esca, który niedawno wypłynął na szerokie wody w rapowym świecie wydał kolejny utwór. Autor takich hitów jak Diss na budziki i Rzucam to, trafiam, które zebrały milionowe wyświetlenia na platformach cyfrowych, po raz kolejny podjął współpracę z producentem Vłodarskim. Moja szkoła opowiada o pierwszych krokach uczniów powracających do ławek po wakacjach; pokazuje z czym mierzą się uczniowie po przerwie. W utworze znajduje się również nawiązanie do najsłynniejszego polskiego prawnika, znanego jako Prawo Marcina, którego możemy zobaczyć w klipie.

DESERY BEZ CUKRU, GRZECHY KIEROWCÓW, JEREMY SOCHAN, MANESKIN - ESKA XD #056

Antony Esca - Moja szkoła

W brzmieniu utworu pojawia się trapowy bit. Jest to nietypowy jak na Antonego Escę wybór. Artysta zdradził nam, że razem z producentem zależało im na eksplorowaniu innego gatunku, chcieli, by był to mocny, trapowy numer. Teledysk utrzymany jest w szkolnym klimacie, ale z czasem klasa ze szkoły przenosi się na klubową lożę… Efekt końcowy jest fenomenalny. Antony Esca idzie jak burza! Klip można zobaczyć niżej.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze