Ania Laskowska podbiła serca wszystkich trenerów. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6?

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

Ania Laskowska podbiła serca wszystkich trenerów. Kim jest uczestniczka Voice Kids 6?

2023-04-29 19:35

Ania Laskowska pokazała utwór Natalii Kukulskiej w zupełnie nowej odsłonie. Dziewczynka swoim talentem zachwyciła wszystkich trenerów, dzięki czemu udało jej się zostać uczestniczką 6. edycji programu. Kim jest Ania Laskowska? Kto pomoże jej zawalczyć o nagrodę? Przekonajcie się sami!

Ania Laskowska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6? Dziewczynce udało się podbić serca wszystkich trenerów. Swoim wykonaniem piosenki Natalii Kukulskiej zachwyciła, temu nie da się zaprzeczyć. Ukazała tę piosenkę w zupełnie nowym świetle. Dzięki temu ma szansę zawalczyć o nagrodę główną w programie oraz stać się gwiazdą na miarę Roksany Węgiel, Sary James czy też Viki Gabor. Jej niezwykły talent, który poruszył publiczność, może doprowadzić ją prosto do zwycięstwa!

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Covery obok których nie da się przejść obojętnie. Dorównują oryginałom!

Ania Laskowska - kim jest uczestniczka The Voice Kids 6?

Piękny głos Ani Laskowskiej od lat zapewnia jej udział we wszelkiego rodzaju konkursach. Swoich sił próbowała nawet na preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji Junior! Dziewczyna próbuje również z coverami na YouTube, które w pełni pokazują jej niesamowite umiejętności. Koncertuje, a także udało jej się wydać piosenkę. Muzyka z pewnością nie jest jej obca!

Ania Laskowska w The Voice Kids 6

Ania Laskowska zaśpiewała w The Voice Kids 6 jeden z utworów Natalii Kukulskiej - Piosenka Światłoczuła. Właśnie dzięki niej udało jej się odwrócić fotele wszystkich trenerów. Swoim wykonaniem zachwyciła wszystkich zebranych na publiczności. Choć walka była zacięta, postanowiła, że swoje umiejętności będzie szlifować pod okiem Tomsona i Barona!

Tomson i Baron - wiek, wzrost, zespół, Facebook. Czy to bracia?

Sonda
Podobał Ci się występ Ani Laskowskiej?