Andrzej Piaseczny - żona, koncerty, gej, wzrost i Facebook - o co pytacie Google?

2020-07-04 16:18
Andrzej Piaseczny
Autor: Natasza Młudzik / TVP

Wszystko, co chcecie wiedzieć o Andrzeju Piasecznym "Piasku", ale pytacie tylko Google. Sprawdzamy najpopularniejsze wyszukiwania na temat Andrzeja Piasecznego.

Andrzej Piaseczny - czy ma żonę, gdzie i kiedy koncerty, czy jest gejem, ile ma wzrostu... Internauci pytają google o Andrzeja Piasecznego, wokalistę, trenera Voice of Poland. Sprawdziliśmy o co pytacie najczęściej i odpowiadamy na te pytania - na tyle na ile Andrzej Piaseczny ujawnił się publicznie - a odpowiedzi na wiele pytań unika. 

Andrzej Piaseczny żona

"czy piaseczny ma żonę"? to jedna z najpopularniejszych fraz dotyczących Andrzeja Piasecznego, których szukacie w google. Piasek rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, było tak od początku jego kariery z zespołem Mafia. Plotki mówiły o jego wieloletnim związku ze starszą kobietą o imieniu Mirka. "Ludziom nie mieściła się w głowie prosta prawda, że ktoś taki jak ja może żyć w związku ze starszą od siebie kobietą i w dodatku wychowywać z nią dzieci - mówił w wywiadzie dla Onet Piaseczny. - Szukali jakiegoś klucza do tej zagadki. Pojawiły się nawet stwierdzenia, że Mirka to tylko przykrywka. Od wielu lat informacje o związkach Andrzeja Piasecznego są tajemnicą - albo jest singlem, albo chroni informacje o osobie, która zdobyła jego serce. 

Andrzej Piaseczny - koncerty

Andrzej Piaseczny koncertuje dużo i chętnie. Na scenie czuje się swobodnie i ma dobry kontakt z publicznością. Jeżeli chcecie sprawdzić gdzie Andrzej Piaseczny daje najbliższy koncert - sprawdźcie na jego stronie >>, czekamy też na jego występy w Voice of Poland.

Andrzej Piaseczny - piosenki

Sprawdziliśmy jakie piosenki Andrzeja Piasecznego są najpopularniejsze na Youtube. Na oficjalnym koncie AndrzejPiasecznyVevo TOP 3 to: Chodź przytul przebacz, z prawie 5 milionami wyświetleń, To co dobre, to co lepsze, z 2 300 000 odsłon, Kalejdoskop Szczęścia 2,1 miliona.

Andrzej Piaseczny czy jest gejem

Andrzej Piaseczny nie komentuje swojego życia poza sceną, ceni swoja prywatność. Kuba Wojewódzki próbował przełamać tę ostrożność Piaska pytając go w 2015 roku o opinię na temat "listy Piróga" - osób, które podobno ukrywają swoją orientację seksualną. Znaleźli się na niej i Piaseczny i Wojewódzki. Odpowiedział wtedy enigmatycznie: Nie wszystko, co wygląda na ucieczkę, jest ucieczką (...) Najpiękniej jest, kiedy ludzie pozwalają sobie być. I to jest cała odpowiedź na to...  Podczas czatu z fanami w 2008 roku na pytanie o związek z Pirógiem odpowiedział tak "Zaczynam umierać ze śmiechu z powodu tego, że temat mojej seksualności jest nieodmiennie obecny w ludzkiej ciekawości ? co najmniej tak długo jak nagrywam piosenki. Pozwolę sobie jednak na to, żeby moje życie prywatne, było prywatne właśnie, tzn. toczyło sie dla mnie i osób mi najbliższych. Z dużym uśmiechem mówię – nie potwierdzam, nie zaprzeczam! "

Andrzej Piaseczny - wzrost

Wzrost Piaska można łatwo sprawdzić, o ile informacje Google są prawdziwe. Podobno mierzy 1,73 m, czyli w porównaniu do innych jurorów VOP jest 12 cm niższy od Barona, ale o 4 cm wyższy niż Tomson.

Andrzej Piaseczny - wiek

Andrzej Piaseczny urodził się 6 stycznia 1971 roku. 

Andrzej Piaseczny - facebook

Oficjalne konto Facebook Andrzeja Piasecznego Piaska  to miejsce w którym na bieżąco dowiecie się co u niego słychać!

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze