Andrzej Lampert - dzieci, ślub, wiek, żona, kariera, Instagram

2021-05-03 20:41 Adam Bysiek
Andrzej Lampert - kim jest, wiek, żona, kariera, Instagram
Autor: Agencja WBF Andrzej Lampert - kim jest, wiek, żona, kariera, Instagram

Kim jest Andrzej Lampert, ile ma lat, czym się zajmuje i z kim tworzy udany związek - to właśnie te pytania dosłownie zalewają sieć na kilka dni przed tym, jak kolejny raz usłyszymy głos śpiewaka na żywo w telewizji. Występy nie są dla niego niczym nowym, ponieważ widzowie poznali go już lata temu w wielu innych programach. Andrzej Lampert jest bardzo dobrze wykształconym twórcą i wokalistą - sprawdziliśmy też jakie studia ukończył.

Andrzej Lampert to jeden z najbardziej lubianych i szanowanych w Polsce śpiewaków operowych. Jego kariera nabiera tempa, ale też trwa już kilka dobrych lat. Stale powiększa się również rzesza fanów, którzy są zachwyceni jego nietuzinkowym wokalem.

Andrzej Lampert - wiek

Wielu z Was pewnie głowi się kim dokładnie jest Andrzej Lampert oraz jak przebiegała jego kariera muzyczna. Już śpieszmy z odpowiedzią! Andrzej Lampert jest zawodowym śpiewakiem operowym. Artysta urodził się 2 października 1981 roku, jak łatwo policzyć - dziś ma 31 lat. Mężczyzna urodził się w Chorzowie na Śląsku. Śpiewak znany jest z wielu występów w telewizji oraz na operowych scenach w kraju i za granicą. Wiemy już czym dokładnie zajmuje się Andrzej Lampert, a więc czas przeanalizować jego drogę zawodową i karierę muzyczną, która trwa nieprzerwanie od lat.

Andrzej Lampert - kariera

Kariera Andrzeja Lamperta trwa co najmniej od czasów licealnych. To wtedy, tuż po maturze, zdecydował się na studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Kilka lat później został również absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Tutaj już nieco zboczył z obranej wcześniej, muzycznej drogi, ponieważ studiował na Wydziale Wokalno-Aktorskim.

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Artysta brał również udział w programie Szansa na sukces, gdzie przy drugim podejściu zdeklasował swoich muzycznych rywali. Co ciekawe jego talent dostrzegł również sam Zbigniew Wodecki, który poznał wokalistę w programie Twoja droga do gwiazd. Andrzej Lampert nagrał również piosenkę do serialu Niania oraz polskiej wersji amerykańskiego megahitu High School Musical’.

Andrzej Lampert - żona, dzieci

Żoną Andrzeja Lamperta jest Katarzyna Rzadkosz. Niestety zarówno on jak i wybranka jego serca nie zdradzają szczegółów ze swojego życia prywatnego. Muzyk wraz z żoną wspólnie wychowują trójkę swoich dzieci. Warto wspomnieć, że podobno parę połączyła miłość do tej samej muzyki.

Andrzej Lampert - Instagram

Andrzej Lampert nie prowadzi swojego kanału w aplikacji Instagram. Niestety nie próżno wertować sieć w poszukiwaniu profilu prywatnego jak i fanpage artysty. Jedyne fotografie, na których możemy go dostrzec pochodzą z profilu Opery Śląskiej.

Najnowsze