Alvaro Soler w Radiu ESKA! Kiedy i o której słuchać?

2018-05-13 15:26
Alvaro Soler w Radiu ESKA! Kiedy i o której słuchać?
Autor: fot. YouTube.com/Alvaro Soler screen z teledysku na youtube Alvaro Soler - La Cintura

Alvaro Soler przygotował niespodzianki dla słuchaczy Radia ESKA! Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl

Alvaro Soler w Radiu ESKA opowie o swojej nadchodzącej płycie Mar de Colores i singlu La Cintura! Przystojny wokalista przygotował dla słuchaczy ESKI niezwykłą niespodziankę. Pamiętacie jak wykonał akustycznie hit La Cintura? Solo śpiewał i grał na kilku instrumentach na raz! Występ zrobił furorę w internecie, zbierając w 7 dni ponad 320 tysięcy wyświetleń. Alvaro przyjedzie do naszego studia z gitarą i zagra tę wersję na żywo!

Alvaro Soler w Radiu ESKA - kiedy i o której?

Gwiazda światowej sceny muzycznej wpadnie do naszego studia już w niedzielę po godzinie 16:00. Alvaro Soler będzie gościem Michała Sobkowskiego w Podwójnej Gorącej 20 Radia ESKA! 

Warto przypomnieć, że Michu w przeszłości miał przyjemność rozmawiać z Alvaro. Ich rozmowę możecie przypomnieć sobie poniżej!

Alvaro Soler - piosenka La Cintura

La Cintura, czyli... biodra. Z reguły nie zwracamy na nie większej uwagi, tymczasem dla Hiszpanów zgrabne poruszanie tą częścią ciała to wręcz część kultury. Alvaro Soler niekoniecznie się w tym odnajdywał: - Kiedy pisałem tę piosenkę, cały czas wydawało mi się, że powinienem wyrzucić wzmiankę o biodrach z refrenu. Jestem wysoki i niezdarny, taniec w moim wykonaniu to nie jest coś, czym powinienem się chwalić. Potem stwierdziłem jednak: czemu nie powiedzieć głośno o moich kompleksach? Może właśnie szczerość pozwoli mi pokonać obawy przed prezentowaniem swojego tańca całemu światu? I tak powstała piosenka oraz teledysk La Cintura, w którym Alvaro z olbrzymim dystansem do siebie prosi o instrukcję, jak sprawnie poruszać biodrami. Prosty układ choreograficzny sprawi, że biodra na całym świecie poruszą się - nawet jeśli do tej pory, podobnie jak Alvaro, ich właściciele nie bardzo wiedzieli, w jaki sposób wykorzystać tę wdzięczną część ciała.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze