Alvaro Soler w Polsce 2017: daty i miejsca trzech koncertów

2016-10-19 12:22
Alvaro Soler w Polsce 2017 na trzech koncertach
Autor: fot. materiały promocyjne Go Ahead Alvaro Soler w Polsce 2017 na trzech koncertach

Alvaro Soler wraca do Polski! Autor megahitu Sofia przyjedzie do naszego kraju na trzy koncerty w ramach europejskiej trasy. Gdzie i kiedy wystąpi?

Alvaro Soler na trzech koncertach w Polsce! Muzyk wystąpi 15 lutego w Starym Maneżu w Gdańsku, 16 lutego w Progresji w Warszawie i 17 lutego w Hali nr 2 MTP w Poznaniu. Sprzedaż biletów na trzy koncerty Alvaro Solera w Polsce w lutym 2017 rusza w środę 19 października o godz. 16.Alvaro Soler to 24-letni kataloński wokalista i gitarzysta. Urodził się w Barcelonie, dorastał w Tokio, a obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. W Polsce znany jest przede wszystkim z radiowych przebojów Sofia czy El Mismo Sol.

Alvaro Soler wraca do Polski na trzy koncerty w 2017 roku

Alvaro Soler początkowo muzykował z bratem, z którym w 2010 roku założył zespół Escapist i odniósł pierwsze sukcesy na lokalnej scenie. W tym samym czasie artysta pracował jako model. „Muzyka zawsze była ważną częścią mojego życia. Pomagała mi szczególnie w ciężkich chwilach – zanurzałem się wtedy w świat melodii i dźwięków.” Muzyka była też impulsem do przeprowadzki do Berlina. Tutaj, zamykając się w studio z vintage’owymi instrumentami klawiszowymi, gitarami, ksylofonami i masą perkusjonaliów, wypracował swój unikalny styl, w którym łączy latynoską pasję ze współczesną wielkomiejską produkcją lo-fi. Kawałek po kawałku, album „Eterno Agosto” powstawał zarówno w Berlinie jak i rodzinnej Barcelonie. Promująca go piosenka „El Mismo Sol” okazała się hitem letnich list przebojów w całej Europie, a w Polsce trafiła na 1. miejsce utworów najczęściej granych w radiu. Klip szturmem zdobył internet, osiągając blisko 68 milionów wyświetleń z czego 6 milionów tylko w Polsce. Powstała też nowa wersja utworu, którą Alvaro zaśpiewał z Jennifer Lopez.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze