Alle Farben i piosenka o pętli miłości, bólu, zauroczenia i zranienia. To będzie hit!

i

Autor: Warner Music Poland / materiał prasowy Alle Farben i piosenka o pętli miłości, bólu, zauroczenia i zranienia. To będzie hit!

HITY 2024

Alle Farben i piosenka o pętli miłości, bólu, zauroczenia oraz zranienia. To będzie hit!

2024-01-12 14:01

Alle Farben i Lewis Thompson zachęcają, by zacząć nowy rok razem z nimi i ich wspólnym, zaraźliwym singlem "Love Hurt Repeat". Współpraca Alle Farben z brytyjskim autorem tekstów, muzykiem i producentem Lewisem Thompsonem oraz brytyjską piosenkarką Mae Muller zaowocowała niezwykle chwytliwym hitem w klimacie lat 90.

Nowości Muzyczne 2024 - Po euforycznym "Believe" z października ubiegłego roku i w sam raz na 20-lecie swoich pierwszych utworów Alle Farben wraca z piosenką "Love Hurt Repeat", do której zaangażowana została Mae Muller. To mająca platynowe i złote certyfikaty piosenkarka i autorka tekstów z Londynu, którą okrzyknięto kolejną brytyjską sensacją nowoczesnego popu. Jej czysty, przenikliwy głos doskonale łączy się z syntezatorowymi dźwiękami utworu, osiągając swój szczyt w niezwykle porywającym refrenie.

David Guetta niczym Krzysztof Ibisz. Niebywałe! Im starszy, tym przystojniejszy!

David Guetta niczym Krzysztof Ibisz. Niebywałe! Im starszy, tym przystojniejszy!

Alle Farben - piosenka Love Hurt Repeat

Pod względem treści nie wszystko jest jednak tak różowe, jak ekspresyjny wokal. W "Love Hurt Repeat" Mae Muller śpiewa o niekończącej się pętli miłości i bólu, zauroczenia i zranienia, w którą miejmy nadzieję nie wpadniemy w 2024 roku.

Już na początku roku Alle Farben i Lewis Thompson stworzyli uwodzicielski taneczny hit i jedną z najbardziej ekscytujących kooperacji 2024 roku. Nie bez powodu utwór będzie stanowił muzyczne tło dla zwiastuna nowego sezonu niemieckiego programu telewizyjnego "Ich bin ein Star - Holt mich hier raus" ("Jestem gwiazdą... Zabierz mnie stąd!"). Nawet w telewizyjnej dżungli miłość i ból są często blisko siebie...

Alle Farben - kim jest?

Alle Farben w ciągu ostatnich lat współpracował z takimi twórcami, jak Robin Schulz, James Blunt, Steve Aoki czy Icona Pop oraz tworzył remiksy dla Eda Sheerana, Marshmello, Khalida, Martina Garriksa czy Blanki. Łącznie zgromadził 2 miliardy streamów, ponad 35 diamentowych, platynowych i złotych płyt. Jednym z jego największych przebojów jest "Alright".

Lewis Thompson - kim jest?

Lewis Thompson na koncie ma współpracę z takimi gwiazdami, jak Joel Corry, Becky Hill, David Guetta i Anne-Marie. Współtworzył też wiele hitów, w tym przebój single "Head & Heart" Joela Corry'ego. Utwory, w których miał swój udział wygenerowały 5 miliardów streamów. Od pewnego czasu pracuje na własne nazwisko, czego przykładem odnosząca sukcesy piosenka "Take Me Back" z 2022 roku, stworzona z Davidem Guettą: 46 milionów streamów, 3 miliony odsłon teledysku, top 20 na liście US dance airplay. W 2023 roku wydał singiel "Side Effects" z Becky Hill, który zgromadził 30 milionów streamów. Ponadto, współtworzył "I Wrote A Song" - piosenkę, z którą Mea Muller reprezentowała Wielką Brytanię na konkursie Eurowizji.

Mae Muller - kim jest?

Mae Muller to piosenkarka i autorka tekstów z Londynu, która tworzy własną muzykę od 8 roku życia. Pierwszy kontrakt płytowy otrzymała jako nastolatka. Od 2017 roku wydała 3 EP-ki i album, osiągając miliony wyświetleń na YouTube i TikToku oraz ponad 2 miliardy streamów. W 2019 roku była supportem podczas stadionowej trasy koncertowej brytyjskiej grupy Little Mix. W 2021 roku trafiła do top 10 hitów w USA z singlem "Better Days" (z NEIKED i Polo G). W 2022 roku Mae otrzymała nominacje do EMAs i VMAs, a w 2023 reprezentowała Wielką Brytanię na Konkursie Piosenki Eurowizji.